up
ara
‹ Haz

Haz Kitap İncelemeleri

Öznur

Öznur

@oznrblg

3 ana karakter ve bunların hikayeleri, bir de bu hikayelerin içinde ara açıklamalar var. O açıklamalar, kişisel gelişim kitaplarından alınma cümleler gibi. Bana biraz zorlama geldi. Tavsiye üzerine aldığım için de biraz beklentim yüksekti. Pek karşılamadı.
ataç ikon Haz
kitaba 5 verdi
0 beğen · 0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Kadın ve erkek ilişkileri üzerine aydınlatıcı ve bir çok konuda yol gösteren bir kitap.
ataç ikon Haz
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil

Daha çok roman gibi değil, hikayeler şeklinde aile danışmanlığı yapmaya çalışmış, Aralara da tantradan yogaya hatta Kamasutra'ya kadar ekleme ve yorumlar da yapmış, Sanırım mesleği de bu konuda. Bir kadından beklenmeyecek kadar da açık cinsellik ve erotizm de var kitapta. Hatta bazı fanteziler çoğumuzu aşar gibi. Merak ettiğim acaba bunları kendine başvuranlara da öneriyor mudur? Eşiiyle özellikle cinsel sorunu olan, cinsellik konusunda kendini eksik hisseden kadın-erkek herkese yararlı olabilir bence. Yalnız önerim: sakın hepsini evde denemeyin, hazır kitapta denenmişi var zaten.
ataç ikon Haz
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
Arzu Arık

Arzu Arık

@arzuarik

İnanılmaz güzel bir kitap. Bayanların iç seslerini o kadar güzel dile getirmiş ki yazar. Bence her bayan kendinden bir şeyler bulacak bu kitapda ve evet yalnız değilmişim diyecek.
ataç ikon Haz
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum