up
ara

Siz Diyettesiniz

Siz Diyettesiniz Konusu ve Özeti

Siz Diyettesiniz
Ta Şuracığımda kitabının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan Siz Diyettesiniz kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, Sağlıklı Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siz Diyettesiniz isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Siz Diyettesiniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Selim Yeniçeri
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ISBN: 9786054629381
Sayfa: 544 sayfa
Aynada yeni bir siz görmeye hazır olunHedefiniz ister bir beden küçülmek olsun isterse Google Earth tarafından görülmemeye çalışmak hepimiz aynı gemideyiz. Düzinelerce diyet formülü denemiş olabilirsiniz, bir olimpik yüzme havuzunu ter damlalarınızla dolduracak kadar terlemiş de olabilirsiniz veya sıska görünmekle açlıktan ölmenin aynı anlama geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Bulduğunuz tüm o cevapları çöpe atın. İstediğiniz vücuda kavuşmak ve hep öyle kalmak için öncelikli olarak bilmeniz gereken tek bir şey var: Kendi biyolojiniz.SİZ: Diyettesiniz kitabında Dr. Mehmet Öz ve Michael F. Roizen, hem biyolojik hem de psikolojik perspektif ile diyetin en yaygın gizli tehlikelerini günışığına çıkarttılar. Güncellenen bu baskıda var olan bütün o iyi şeyleri ve çok daha fazlasını bulacaksınız! Früktozun aşırı kilolu bir insan için nasıl bir zehre dönüştüğünü ve kilonuzun bel ölçünüz kadar önemli olmadığını öğreneceksiniz. Karnınızın içinde polis görevi gören "omentum" adlı organ hakkında bilgiler edinecek, bazı hatalar yapmanın neden kabul edilebilir olduğunu kavrayacak, sonra da onları tersine çevireceksiniz. Belki de en önemlisi, yapacağınız basit bir değişiklikle, günlük ihtiyacınız olandan 100 kalori daha az tüketerek beden ölçünüzde önemli bir farklılık yaratabilirsiniz.
nihan avcioglu

nihan avcioglu

@nihanavcioglu

Karikatürleriyle anlatımıyla hem eğlenceli hem de yol gösterici.. Ancaaaaak diyetle alakalı bir kitap ne kadar başarılı olsa da önemli olan başarı okuyucunun iradeli olup okuduğunu uygulamasıdır derim... :)
ataç ikon Siz Diyettesiniz
kitaba 8 verdi
0 yorum

Siz Diyettesiniz - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle