up
ara

You The Owner's Manual

You The Owner's Manual Konusu ve Özeti

You The Owner's Manual
Siz Diyettesiniz kitabının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan You The Owner's Manual kitabı Sağlıklı Yaşam, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pocket Books yayınevinden 0 yılında 2789785837701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan You The Owner's Manual isimli kitap 417 sayfadan oluşuyor. You The Owner's Manual kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Pocket Books
ISBN: 2789785837701
Sayfa: 417 sayfa
Kendi vücudunuzun doktoru olun.

You The Owner's Manual - S41

Eğer LDL seviyeniz yüksekse (beslenme alışkanlıklarınızdan ya da kalıtsal özelliklerinizden) damarlarınızın iç yapısına zarar verirsiniz ve vücudunuz yamalarla dolmaya başlar. Vücudunuz kendini iyileştirme çabası içinde, damarlarınızı kötü kolesterolle tıkamaya başlar. Bu duvardaki bir deliğe çok fazla harç koyarak dışa doğru şişirmeye benzer. Ama bu sadece başlangıçtır; çünkü sonrasında bağışıklık sistemi harekete geçerek beyaz hücreleri gönderir ve çürük kolesterolün temizlenmesi çabası başlar.
Jessamine tarafından eklenmiştir.
Jessamine

Jessamine

@jessamine - Antalya

Vücudunuz ve evinizin benzerlikleri

Kemikleriniz, evinizin içsel yapısını destekleyen ve koruyan kirişlerdir; gözleriniz pencerelerdir; ciğerleriniz, havalandırma kanallarıdır; beyniniz sigorta kutusudur; bağırsaklarınız lağım kanallarıdır; ağzınız,mutfağınızdır; kalbiniz, su deposudur; saçlarınız çimenlerdir (bazılarımızın çimenlikleri diğerlerine oranla daha verimli); fazla kilolarınız, tavan arasına sakladığınız ve eşinizin kurtulmanız için sizi dürtüklediği tüm döküntülerdir. Alnınızda bir kapı numarası olmadığı ve iki katlı bir evin mayo içinde pek de şık görünmeyeceği dikkate alınmazsa, benzerliklerin son derece çarpıcı olduğu kolayca anlaşılabilir. Hatta o kadar çarpıcı ki, evinizin sistemini anladığınızda, vücudunuzun sistemini de anlayabileceğinize inanıyoruz.
ataç ikon You The Owner's Manual
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum