up
ara

Mucizeler Atölyesi

Mucizeler Atölyesi Konusu ve Özeti

Mucizeler Atölyesi
Geriye Bir Umut kitabının da yazarı Valerie Tong Cuong tarafından kaleme alınan Mucizeler Atölyesi kitabı Fransız, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mucizeler Atölyesi isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitap Kapak önemli! En güzel kapaklı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mucizeler Atölyesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ISBN:
Sayfa: 300 sayfa Basım Tarihi: 2014
Millie’nin hayatı bir gece alt katta çıkan yangınla altüst olur. Kendisini dışarı atmadan önce yangından hangi eşyalarını kurtarması gerektiğini düşünür. İşte o sırada, manevi değeri olan hiçbir eşyasının olmadığını, ne bir anısının, ne de haber verecek kimsesinin olduğunu anlar.

Bir lisede öğretmenlik yapan Mariette, kendisini sürekli suçlayıp aşağılayan kocası ve sorunlu öğrencileri arasında sıkışıp kalmış bir kadındır. Haftada iki kez gittiği psikiyatrist de sorunlarına çözüm bulamaz. Sabrının taştığı bir gün öğrencisine sert bir tokat atıp merdivenlerden tehlikeli bir şekilde düşmesine neden olur.

Mike karısından ayrılıp artık sokaklarda yaşamaya başlamıştır. Bu duruma gelmesinin sebebi olan eski karısını ne kadar çok düşünürse o kadar çok acı çekeceğinin farkındadır. Tek korkusu sundurmasına sığındığı apartman sakinlerinin onu kovma ihtimalidir.

Kendilerini aşılamaz bir duvarın dibinde gören, zorlukların girdabında çaresizce dönüp dolaşan Mariette, Millie ve Mike’ın hayatı, günün birinde, Jean adında esrarengiz bir adamın açtığı ‘Mucizeler Atölyesi’nde kesişir. Parçalanmış ruhları atölyesinde tamir ederek eski mutlu günlerine dönmelerini sağlayan Jean’ın sırrı neydi?
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Kitabın kapağına vurulup aldığım bir kitapdı. Doğrusu içindeki olaylar biraz daha derinlemesine ele alınmış olsaydı sanki daha bir akıcılık ve merak uyandıracak karakterler oluşabilirdi diye düşünüyorum.. Kitapdan çıkarılan ders ise güzel cesaret verici, korkuların üzerine yılmadan , korkmadan gitmeyi ve korkularıyla yüzleşmeyi anlatıyor. Okunabilir ve tavsiye edilebilir bir roman..
ataç ikon Mucizeler Atölyesi
kitaba 4 verdi
0 beğen · 0 yorum
Tûlây sârî

Tûlây sârî

@letha6

Zaman gecirilebilir.
Konu itibarı ile fena değil,bazı kısımlar bana sacma gelmis olmasina ragmen yinede okuduguma pisman olmadim.Mukemmel degil,ama ders verici kisimlarida var.
ataç ikon Mucizeler Atölyesi
kitaba 6 verdi
3 beğen · 0 yorum

Mucizeler Atölyesi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Tûlây sârî

Tûlây sârî

@letha6

Aşk terimlerine asla hak ettikleri dikkati vermeyiz.
ataç ikon Mucizeler Atölyesi
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Tûlây sârî

Tûlây sârî

@letha6

Keşke dur demek yeterli olsa,yeter artık beyler,kuralları değiştiriyoruz,ben haklarimı geri alıyorum,siz de sorumluluklarınızı....Keşke karar vermek yeterli olsa...
ataç ikon Mucizeler Atölyesi
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
147
KİTAP
Kapak önemli! En güzel kapaklı kitaplar
İçeriğin öneminin farkındayız. Fakat bu listede sadece güzel kapaklı kitaplar olsun istedik. Sen de kapağını en beğendiğin ki...
Tûlây sârî

Tûlây sârî

@letha6

 paylaşım fotoğrafı
Hiçbir yaranın kabuğu diğerine benzemez...
ataç ikon Mucizeler Atölyesi
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon