up
ara

Kara Kitap

Kara Kitap Konusu ve Özeti

Kara Kitap
Fosforlu Cevriye kitabının da yazarı Suat Derviş tarafından kaleme alınan Kara Kitap kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786053753414 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Kitap isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kara Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: İthaki Yayınları
ISBN: 9786053753414
Sayfa: 296 sayfa Basım Tarihi: 2014
Hayaletler, fırtınalı geceler, ölümler, eski evler ve doğaüstü güçler... Bunların yanı başında kıskançlık, güzellik ve aşk...

Hasta bir genç kız olan Şadan, güzelliğinden dolayı acı çeken Fatma, bir babayla oğlu arasında kalan Zeliha ve kocasına çok âşık olan Zehra...

İlk kitabı olan Kara Kitap'la birlikte, daha önce Latin harfleriyle hiç yayımlanmamış Fatma'nın Günahı, Ne Bir Ses... Ne Bir Nefes... ve Buhran Gecesi adlı romanlarının yer aldığı bu ciltte, Suat Derviş'in gotik edebiyata girebilecek özellikler gösteren, dört kadının hikâyesinin anlatıldığı dört eserine bir arada yer verilmiştir.

Kara Kitap - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Eyyubi

Eyyubi

@eyyubi

Acaba ölmüş mü?.. Bu ne acı bir şey! Bütün vücudu ile yanımda olduğu halde, benden ne kadar uzak. Halbuki işte elleri, yüzü, başı ve göğsüyle yanımda. Hiçbir şeyi eksik değil.. Demek şimdi ta yanımda olduğu halde, Hasan yok. Hasan mevcut değil, öyle mi?
ataç ikon Kara Kitap
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum