up
ara

Şahane Hatalar Yeni Hayat

Şahane Hatalar Yeni Hayat Konusu ve Özeti

Şahane Hatalar Yeni Hayat
Şahane Hatalar 6 - Sınav kitabının da yazarı Liz Ruckdeschel tarafından kaleme alınan Şahane Hatalar Yeni Hayat kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786055162177 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şahane Hatalar Yeni Hayat isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dilek Berilgen Cenkciler çevirmiştir. Şahane Hatalar Yeni Hayat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Dilek Berilgen Cenkciler
Yayınevi: April Yayıncılık
ISBN: 9786055162177
Sayfa: 296 sayfa
Şehri bırakıp, banliyöde yeni bir hayata başlıyorsun.

Yeni arkadaşlar, tanımadığın bir şehir, yabancısı olduğun bir okul, tekinsiz komşular.
Yeni bir hayat senin seçimlerinle şekillenecek. Vereceğin kararlar kaderini çizecek.
Yeni bir hayata başlamaya hazır mısın?

Kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir.

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz.

Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor.

İyi şanslar.

"Raydan çıkmaya hazır mısınız?"
-NY Times-

"Başroldesiniz, hakkını verin."
-Newsweek-
İlk iki kitaptan sonra diğerlerden tat alamadım ama fena değil.
0 beğen · 0 yorum

Şahane Hatalar Yeni Hayat - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle