up
ara

Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte

Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte Konusu ve Özeti

Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte
Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte kitabının da yazarı Erkan İşeri tarafından kaleme alınan Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pinus Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055163280 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Pinus Kitap
ISBN: 9786055163280
Sayfa: 152 sayfa
Birden bire aileleri ortadan yok olan ve bu yüzden devletin kimsesizler okulunun yatılı öğrencisi olmak zorunda kalan iki kahramanın maceraları.Bu okul, hayatınızda görüp görebileceğiniz en berbat okuldur, çünkü ormanın ortasına kondurulmuş, etrafında ağaçlardan başka hiçbir şey yoktur. Üstelik tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de hırsızlıkla suçlanıp okuldan atılırlar ve bavullarıyla birlikte ormanda yapayalnız kalırlar.Birbirinden habersiz aynı suçla okuldan atılan kahramanların yolu tek bildikleri yer olan göl kıyısındaki bankta kesişir. Sert başlayan tanışma faslı kısa süre sonra dostluğa dönüşür.Luk Bartın:"Şehre gidelim Lusi! Orada çalışabilir, barınacak bir yer bulabiliriz."Lusi Neak:"Hadi o halde yola koyulalım."Umuda yolculuk üç gün sürecektir. İlk gün ormanda bir ağacın gövdesine kondurulmuş, tahtalarla örülü bir ev bulurlar. Geceyi bu ağaç evde geçirmeye karar veririler ama işte o gece olanlar olur ve macera tam da burada başlar.Lusi:"Aaaaaa Luk, yardım eeeeet!"Hiçbir şey göründüğü gibi değildi.
NEHİR_T

NEHİR_T

@nehirtemel

beyaz kanatlı vampir ile ilgili düşüncelerim
bence harika bir kitap okumanızı tavsiye ederim ama şunu bilinki sonu yook malesef bitrdim . inşallah lusi ailesine kavuşur ve herkez beyazkanatlı bir vampir olarak mutlu bir şekilde yaşarlar.tabikide luk u unutmuyorum yaniumarım oda mutlu bir şekilde yaşamını sürdürür.
6 beğen · 0 yorum
Saliha Neffin ERCAN

Saliha Neffin ERCAN

@salihaneffinercan

Çoooooook güzel ve sonunu çok heyecanlı bir yerde bırakıyorlar.
3 beğen · 0 yorum

Beyaz Kanatlı Vampir 1 - Başım Dertte - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle