up
ara

Sana Kapıldım (Fixed, #1)

Sana Kapıldım (Fixed, #1) Konusu ve Özeti

Sana Kapıldım (Fixed, #1)
Sana Tutuldum (Fixed, #2) kitabının da yazarı Laurelin Paige tarafından kaleme alınan Sana Kapıldım (Fixed, #1) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elf Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786058537125 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sana Kapıldım (Fixed, #1) isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Sana Kapıldım (Fixed, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Elf Yayınları
ISBN: 9786058537125
Sayfa: 350 sayfa Basım Tarihi: 2013
İnsanları gizlice takip etmek ve hakkında yasaklama emirlerinin çıkarılması Alayna Withers'ın geçmişinin bir parçasıydı. İşletme üzerine yüksek lisansını eline alan Alayna, kendi geleceğini çizmişti. Çalıştığı gece kulübünde yükselmeyi hedefleyecek ve saplantılı aşk sorununu tetikleyecek her türlü erkekten uzak duracaktı. Müthiş plan. Ama Alayna gece kulübünün yeni sahibi Hudson Pierce'i hesaba katmamıştı. Geçmişteki dürtülerini kontrol altında tutmak isteyen Alayna, akıllı, zengin ve yakışıklı tiplerden hep uzak durmaya çalışmıştı. Ama Hudson onu bir kere gözüne kestirmişti. Alayna'yı yatağında istiyordu ve bunu açıkça belli etmişti. Reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulununca Alayna için Hudson'ı görmezden gelmek imkansız hale gelmişti. Gittikçe onun dünyasına çekiliyor, çekimine kapılıyordu. Hudson'ın karanlık sırrını öğrendiğinde ise kapılabileceği en kötü adama aşık olduğunu öğrenmesi için çok geç olacaktı. Belki de kusurlu geçmişleri birbirlerini iyileştirmeleri ve sonunda hayatlarında eksik olan aşkı bulmaları için onlara bir fırsat tanıyacaktı.
Nasıl bir kitapsın sen ya ?
Nasıl bir karaktersin sen Hudson hı ?
Bağzen yazarlari cidden hunharca katledesimde gelmiyo degil hani. Nasil bir sonda biraktin Laurelin sen.kitabi yaaaaaa!
Eeee dedim ? Eeee şimdi ne olucak! Hani devami nerde ? Kitabin saflarini sirf bana eziyet olsun meraktan çatlim diye kopardilar mi diye çiğliklar attim sanirim bir ara :D
Bir çok kitapta bir çok karaktere hayran kaldim ve gizliden.gizliye aşik oldum karakterlere Ama !!! Hudson sen sen nasil bişeysin yaaa !
Kesinlikle okumanizi tavsiye ediceğim ilk kitaplardan.biri şurda.bi yorum yapip dedim.neresinden başlayip yazicagimi sasirdim !

" Seni Baştan çıkarmaya devam edeceğim. Ben istediğini alan bir adamım ve seni istiyorum."
Laurelin Paige
ataç ikon Sana Kapıldım (Fixed, #1)
kitaba 10 verdi
2 beğen · 2 yorum
hidogan (@hlldgn)
bağzen ?
02.09.15 beğen cevap
Merve Elanur Yılmaz (@karou)
Telefondan yazdigim icin pekkkkkkkkk cok yazim hatasi bulabilirsin yorumlarimda
07.10.15 beğen cevap
Selma Yunak

Selma Yunak

@s3lma

Kapakla alakası yoktu aslında sadece öylece baktım raflara ki tezgahtarın en çok satanlar listesinde çok güzel bir kitap demesiyle dikkatimi çekti. Raflarda duran onca kitaba rağmen bunu almış olmam tesadüf mü bilemedim.
Ama aşka aşık oldum !
Bu kitap yüzünden !
Serinin her kitabuında ayrı bir şekilde manyağa döndüm.
Sanırım asla vermeyeceğim kitaplar arasına girdi.
ataç ikon Sana Kapıldım (Fixed, #1)
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

Sana Kapıldım (Fixed, #1) - S41

41
gülşah tarafından eklenmiştir.