up
ara

Terk Etme Beni

Terk Etme Beni Konusu ve Özeti

Terk Etme Beni
Şerefle Yaşanmış Hayatlar kitabının da yazarı Sevim Asımgil tarafından kaleme alınan Terk Etme Beni kitabı Aşk, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayat Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051510606 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Terk Etme Beni isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Terk Etme Beni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Hayat Yayınları
ISBN: 9786051510606
Sayfa: 352 sayfa Basım Tarihi: 2014
Aşk belki de karşıdakini tanımadan onun estirdiği meltemlere kendini bırakıp gitmekti. Böyle düşünüyordu mahallenin en güzel kızı Asena. Kalbine giden yolu ustalıkla geçtiğini sanmıştı Tayfun'un.

Aşk bir his miydi yalnızca, yoksa çok daha fazlası mı? Verilecek hesaplar, alınacak dersler bekliyordu Asena'yı. Belki de hayat, musibete uğramadan nasihati anlamaya müsaade etmiyordu kimilerine. Tez canlı, çocuksu bir kişiliği bile olgunlaştıran müthiş olaylar zincirinin her halkasını geçişte, bir sonrakine erişmenin aceleciliğiyle sayfaları çevireceksiniz.

Bir çırpıda okuyup bitireceğiniz sürükleyici bir Sevim Asımgil romanı daha karşınızda.

Terk Etme Beni - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle