up
ara

Her Şeyin Gizemi

Her Şeyin Gizemi Konusu ve Özeti

Her Şeyin Gizemi
Mutlu Sonlar Bahçesi kitabının da yazarı Barbara O'Neil tarafından kaleme alınan Her Şeyin Gizemi kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sayfa 6 Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789751033642 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Şeyin Gizemi isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Feza Çakır çevirmiştir. Her Şeyin Gizemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Feza Çakır
Yayınevi: Sayfa 6 Yayınları
ISBN: 9789751033642
Sayfa: 392 sayfa Basım Tarihi: 2014
Köklerini arayan bir kadının aşk, yemek ve duygu dolu hikâyesi…Yalnız ve özgür ruhlu biri misiniz? Kendinizi kaybolmuş mu hissediyorsunuz?Macerayı sevseniz de gerçekte bağlanmaya hazır mısınız?Ya aşk? Yoksa ondan uzun zaman önce vaz mı geçtiniz? Tıpkı Tessa gibi...Tessa 37 yaşında güzel ve maceracı bir tur rehberidir. Dünyayı dolaşmış olmasına rağmen kendi içine yaptığı yolculukta henüz bir yere varamamıştır.Ta ki bir gün hafızasının derinlerinden çıkagelen kötü bir çocukluk anısı onu New MexicoDağları'nın eteğine sürükleyene dek… Yanık tenli insanlar ve başıboş köpeklerle dolu bu mistik kasabanın bir de dünyaca meşhur bir kafesi vardır: 100 Kahvaltı Kafe.

Kafede hayatı mücadeleyle geçmiş güçlü kadınlar birbirinden zengin kahvaltı çeşitleri hazırlamaktadırlar. Her sabah uğradığı bu ilham verici kafe, Tessa'nın geçmişindeki yaraları yeniden kanatsa da, sadece gerçek benliğiyle ilgili soruların değil, aynı zamanda özlemini çektiği bir aşkın da anahtarını sunar… Hayat bir hazinedir ve anahtarı bazen çok yakınımızdadır...

Her Şeyin Gizemi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
mediha

mediha

@daily

Umut. Olasılık duygusu ve mucize. Her şey olabilir. Hayat seni herhangi bir yere sürükleyebilir. Gençken, bu "Herhangi" bir yerin, gitmek istemediğin bir yer olabileceğinin farkına varamıyordun.
ataç ikon Her Şeyin Gizemi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Her zaman insanları kurtarmamız mümkün olmaz. Bazen kader orada yılan gibi pusuda durur ve sen onu durdurmak için ne yaparsan yap, o senin önüne kadar götürür.
ataç ikon Her Şeyin Gizemi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Hayat İnsana fırtına şeklinde gelirdi ve sen de bu rüzgarın eline getirdikleriyle -iyi veya kötü- ne yapabiliyorsan onu yapardın.
ataç ikon Her Şeyin Gizemi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum