up
ara

Yaşam İçin Yeşil

Yaşam İçin Yeşil Konusu ve Özeti

Yaşam İçin Yeşil
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Victoria Boutenko tarafından kaleme alınan Yaşam İçin Yeşil kitabı Sağlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paloma Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786056462818 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşam İçin Yeşil isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Yaşam İçin Yeşil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Paloma Yayınevi
ISBN: 9786056462818
Sayfa: 212 sayfa
Yeşil içecekler hakkındaki bu klasik kitapta, çiğ beslenmeciler, veganlar, vejetaryenler ve etle beslenenler, yani damak tadından ya da yaşam tarzından ödün vermeden sağlıklı beslenmek isteyen herkes için mükemmel bilgiler bulacaksınız."Yaşam için Yeşil'in temelini oluşturan devrimsel nitelikteki bu basit fikrin artık vakti gelmişti. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen okurların esinlenebileceği harika bir kaynak."-Midwest Book Review-"Harvard Tıp Fakültesi'nde psikiyatrist olarak 25 yıl çalıştıktan sonra, bir şeyi çok iyi öğrendim: İnsan davranışını değiştirmek çok zordur. Şimdi Victoria Boutenko beni tam tersine ikna ediyor... Otuz gün yeşil içecek içmek, kendinizi nasıl hissettiğinizi ve kendiniz hakkındaki düşüncelerinizi değiştirecek. Bu fayda, küçük bir kitap için hiç de azımsanamayacak bir başarı."-A. William Menzin, Tıp Doktoru, Harvard Tıp Fakültesi-"Victoria Boutenko'nun açık, basit, ustalıklı kavramı o kadar değerli, o kadar güçlü ki, on yıl içinde sağlık dünyasının temelinden sarsıldığını görmeyi ve hissetmeyi bekleyebiliriz."-Thomas C. Chavez, homepat ve Body Electronics kitabının yazarı-"Victoria, yine başardın! Yeni kitabına bayıldım. Milyonlara sağlık getirecek, yeni nesiller açısndan dejeneratif hastalık riskini azaltacak ve artık hayatı hepimizi için daha kolay yapacak. Mutlaka okunması gerek!"-Dr. Ruza Bogdanovich, uluslararası üne sahip konuşmacı ve The Cure Is in the Cause kitabının yazarı-
Cerenis

Cerenis

@defacto

Fazla Yeşil Göz Çıkarmaz
Kitap beklentimin altında kaldı çünkü yazar genellikle kendi hayatını anlatmış -bu kabul edilebilir- ancak gereksiz çok fazla detaya yer vermiş. Buna rağmen yine de okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum, sağlıklı yaşamaya ve yeşil gıdalara özendirme gibi bir etkisi olduğu açık.
ataç ikon Yaşam İçin Yeşil
kitaba 6 verdi
2 beğen · 0 yorum

Yaşam İçin Yeşil - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Cerenis

Cerenis

@defacto

Yeşillikler, bütün bu amaçlara diğer herhangi bir gıdadan daha fazla uygundur; ayrıca, yeşillikler blender'dan geçirildiğinde daha iyi emilirler ve geleneksel salatalar da dahil, bütün diğer gıdalardan daha fazla besin sağlarlar. Başka bir ifadeyle, yeşil içecekleri içerek vücudumuzun iç dengesini en uygun biçimde desteklemiş oluyoruz.
ataç ikon Yaşam İçin Yeşil
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum