up
ara

Aşkın Gölgesi

Aşkın Gölgesi Konusu ve Özeti

Aşkın Gölgesi
Rüya Takımı - Medusa'nın Pusulası kitabının da yazarı Gülşah Elikbank tarafından kaleme alınan Aşkın Gölgesi kitabı Aşk, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055016050 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Gölgesi isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Aşkın Gölgesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Yabancı Yayınları
ISBN: 9786055016050
Sayfa: 344 sayfa Basım Tarihi: 2013
Geçmişin peşini bırakmadığı bir kadın ve zamana direnen bir aşk…

Edebiyat profesörü ve yazar olan Esma, kocası öldükten sonra kızı Ece ile birlikte Berlin'de yaşamaya başlar. Sürekli annesiyle sorunlar yaşayan on yedi yaşındaki kızı Ece, bir gün bodrumda bir kitap bulur ve o kitapla birlikte annesini hiç tanımadığını fark eder. Bu kitabı bulmasının ardından Ece ve annesi Esma'nın hayatı hiç beklemedikleri şekilde değişecektir.

Gülşah Elikbank'ın kaleme aldığı ve dokuz ülkede yayımlanan romanı Aşkın Gölgesi, aile, arkadaşlık ve aşk üzerine yazılmış, insanın içini ısıtan sıcacık ve etkileyici bir roman.
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

Bana göre yazarın en iyi kitabı buydu. Kurgusu çok merak uyandırıcıydı.
ataç ikon Aşkın Gölgesi
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Aşkın Gölgesi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle