up
ara

Kapalı Gişe Yalnızlık

Kapalı Gişe Yalnızlık Konusu ve Özeti

Kapalı Gişe Yalnızlık
Sıcak Ayaz kitabının da yazarı Serkan Özel tarafından kaleme alınan Kapalı Gişe Yalnızlık kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054994434 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kapalı Gişe Yalnızlık isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kapalı Gişe Yalnızlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Destek Yayınları
ISBN: 9786054994434
Sayfa: 216 sayfa Basım Tarihi: 2013
Canı yanardı... "Geçmiş olsun!" derdim.
Yüreği burkulurdu... "Geçmiş olsun!" derdim.
"Ama seni seviyorum..." derdi. "Geçmiş olmasın!" derdim.
Niye biliyor musunuz?
Çünkü aşktı benim tek derdim...
Ama her şey gibi bu aşka da geçmiş oldu.
Zaten "Güzellik geçicidir..." demişlerdi ve haklıydılar çünkü benim sevdiğim de bir güzellik yaptı ve bizi geçmiş oldu.
Sonra ne mi oldu?
Sonrasını biliyorsunuz zaten...
Hem o benden geçmiş oldu hem de ben kendimden geçmiş oldum...
-Serkan Özel-
Misafir

Misafir

@misafir000

Duyum üzerine isminden etkilenerek okumaya başladım.Kitaptaki anlatım bukreye benziyor.Şiirsel ifadeler anlatımlar edebiyatın süsüdür.tıpkı bir pastayı süsleyen krema gibi.fazlası mide bulandırır.kitabın başından sonuna değin şiirsel bir üslubun kullanılmış olması "en azından yarım bırakmış olmayayım"niyetiyle devamını sağlıyor kanaatimce kitabın okunmasını.Bukre ve bu kitaptan sonra yine çoğu insan gibi ve pek çok popüleritesi olan kitaplarda olduğu gibi kapağına vurulup da edinmek istediğimz kitaplardan olan soğuk kahve ve sabah uykum isimli kitaplarda da aynı ya da benzer şiirsel ifade tarzı yer alıyormuş.Merak edip de okumak isteyenlere dipnot.:)
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
irmmoztrk

irmmoztrk

@iremozturk

Bu kitaba bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladım. Adından da belli olduğu gibi bir aşk romanı. Kitapçıda inceleme fırsatı bulduğumda bu nasıl kitap dedim kendi kendime.. Çünkü içinde sosyal medyada paylaşılacak tarzda sözler vardı. Kitabı bıraktım ve diğerlerini incelmeye devam ederken düşünüyordum. bukre kadar güzel midir diye ve en sonunda kitabı aldım. Gerçekten iyiki almışım . Kitabı okumaya başladığım anda kendimden geçtim En az bukre kadar güzeldi Sıcak Ayaz da alamadığımız tadı yazar bu kitapla bizlere sağladı. Okuyun gerçekten pişman olmayacaksınız :))
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Bahar Dağdaş

Bahar Dağdaş

@baharburak

Sıcak Ayaz dan sonra yazarın ikinci kitabını sabırsızlıkla bekliyordum. Yazar, ilk kitabıyla sağlamış olduğu başarıyı bu son kitabıyla da kanıtlamış oldu ve edebiyat dünyasındaki varlığını bu gidişle uzun soluklu olacağını bir kez daha göstermiştir. Anlatım, vermek istenen mesajı ve sıcak, samimi duyguları arı bir dille sunması eserin okunmasını ve eserden kopmamanızı sağlamakta. Yazarı ve emeği geçenleri kutlar başarılarının devamını dilerim.
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Küçük Hanımın Dünyası

Küçük Hanımın Dünyası.

@kucukhanimindunyasi

Oluşturduğu kelimelerle farklılığını orta koymuş Serkan Özel, öyle ki bir kelime içerisinden başka bir kelimeye yer vermiş sözlerinde. Okurken şaşırdığım birazda kendimi buldum cümlelerinde. Her insan aynı şeyleri mi yaşar acaba? Ama onun ki biraz daha farklı. Bence her insanın okuyup, onu sindirdikten sonra kendi kendine farklı düşüncelerini ortaya çıkarabilir. İyi ki yazmışsın bu kitabı Serkan Özel, sen gerçekten özelsin.
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Ece Nur

Ece Nur

@ecenur4

Yazarın ilk kitabı Sıcak Ayaz tesadüf eseri elime geçti. Çok beğenerek okuduğumu söyleyemem ama hoşuma gitmişti. Bu kitabı ise okuyup okumamak arasında mekik dokudum. İlk kitapta yoğun bir Kahraman Tazeoğlu ve Ahmet Batman havası sezmemiştim fakat bu kitap buram buram özentilik kokuyor sanki. Zaten okuyamadan yarım bıraktım. Belki, bir depresyon dönemimde kendimi kaybedersem kaldığım yerden devam ederim.
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba 4 verdi
0 beğen · 1 yorum
Hatice AkŞahin (@kizilsahin)
Kitabın yarısına kadar gelemeden bıraktım duygular yapma gerçekliği yansıtmıyor dünyanın tüm acılarını, çilelerini çekiyormuşçasına anlatım hiç hoşuma gitmedi bitirir miyim bilmiyorum aldığıma pişman oldum vakit kaydı.
11.06.15 beğen cevap

Kapalı Gişe Yalnızlık - S41

Yalnız olmanın zor yanları da yok değil. Bazen kendi kendine konuşmanın da ötesine geçer, kendi kendine susarsın.
GSaliha Osmanoğlu tarafından eklenmiştir.
sümeyra ervural

sümeyra ervural

@sumeyragulmez

Söylesene; beni kaybedecek kadar kimi, neyi kazanmak için gidiyordun?
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
9 beğen · 0 yorum
Betül Zeyrek

Betül Zeyrek

@betulzeyrek

"İnsan gönlüyle bulduğunu, aklıyla kaybetmemeli"...
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
Elif Akın

Elif Akın

@elifakin

Zordur çünkü gözlerinin rengini yaşlarla unutmak. Bunu giden bilmez, kalan bilir ancak. Sahi, kaç kuruş eder ki bir aşkta hiç olmak? Kaç mutluluk tablosu eskitmek gerekir siyah olduğunu unutmaya çalışmak? Ya da kaç dua gerektirir kederi kaderden saymak?
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

Sonra "babalar ölmez, sadece evlatlarını uzaktan izler..." tesellisinin koskoca bir yalan olduğunu fark edersin. Yine de bu yalana inanmaktan vazgeçmezsin. Çünkü baba ölürse, çocukluk da ölür, çok iyi bilirsin.
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

Gece seni uyanık tutuyorsa,
içindeki yalnızlığı uyutamadığındandır.
Ama o gece sabaha varmıyorsa,
içindekini unutamadığındandır.
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
196
KİTAP
Zaman kaybı olan kitaplar
Bitse de kurtulsam dediğiniz, okuduktan sonra kendinize bir şey katmadığını düşündüğünüz, zamanımı keşke başka bir kitaba ver...
26
KİTAP
Mutlaka Okunması Gereken En İyi Deneme Kitapları
Denemeler, yazarın herhangi bir konuda kişisel düşüncelerinden yola çıkarak yazdığı düz yazılardan oluşur. Bu listede, mutlak...
Gamze

Gamze

@gmzdmry

 paylaşım fotoğrafı
Söyle..
ataç ikon Kapalı Gişe Yalnızlık
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
8 beğeni · 0 yorum beğen ikon
6.9/10
91 oy
Sence kaç puan almalı?
0