up
ara

Aşk Acıtır

Aşk Acıtır Konusu ve Özeti

Aşk Acıtır
İksir
Alternatif Hayat kitabının da yazarı Almula Merter tarafından kaleme alınan Aşk Acıtır kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlk Biz Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789449240703 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Acıtır isimli kitap 98 sayfadan oluşuyor. Aşk Acıtır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: İlk Biz Yayınevi
ISBN: 9789449240703
Sayfa: 98 sayfa Basım Tarihi: 1970
Vajina monologları, Dövme vb. gibi oyunlarla tabuları yıkan, "Kadınlara Özel, Erkekler zaten anlamaz" adlı kitabıyla kadın cinselliğini ele alan Almula Merter'i hiç böyle tanımadınız.X'e (24 yıl sonra)Hayatımda gerçekten sevdiğim ve âşık olduğum tek adam...Evliliği hayatımın içinden çıkarmama bu kadar işkolik olmama, asla çocuk doğurmayacağım kararını almama neden olan kişi. Tesadüfen bir dergi karıştırırken İngiltere'de plağının çıktığını ve başarısını okudum. Kendi başarımmış gibi çok sevindim. Aşk çok güzel ve her ne olursa olsun hiçbir karşılık beklemeden yıllar sonra bile ona heyecanlanmak, biriyle gurur duymak ve bu adam benim hayatımdaydı diyebilmek çok güzel.
özlem şahin

özlem şahin

@ozlemsahin

2010 yılından beri aradığım kitabı 2016 yılında zor da olsa buldum ve iyi ki bulmuşum diyorum. Deneme kategorisinde beni anlattığını düşündüğüm çok hoş bir kitap
ataç ikon Aşk Acıtır
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Aşk Acıtır - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle