up
ara

Yeni Başlayanlar İçin Kapital

Yeni Başlayanlar İçin Kapital Konusu ve Özeti

Yeni Başlayanlar İçin Kapital
Politik Film kitabının da yazarı Mike Wayne tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 0 yılında 9786054836604 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Başlayanlar İçin Kapital isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Yordam Kitap
ISBN: 9786054836604
Sayfa: 192 sayfa
Kapital'in yayınlanmasından bu yana kapitalizm, Marx'ın kapitalizm eleştirisinin yanlış ve yersiz olduğunu kanıtlamaya uğraşadursun Marx ve temel eseri Kapital, dünyayı anlamak isteyen her yeni kuşağa uygun aletler geliştirmeyi sürdürmüştür.Çoğu insanın, dünyadaki her şeyin pek de düzgün yürümediği yönünde en azından bir sezgisi vardır. Pek çok kişi de insan soyunun karşısında bir yığın büyük problem olduğu konusunda sezginin de ötesine geçmiştir. İşte Marx'ın Kapital'i niye böyle olabileceğinin en sistemli açıklamasıdır.Ne var ki, Kapital'i okumanın ve anlamanın pek çok güçlüğü vardır. Bu güçlüğü aşmak üzere çok sayıda giriş kitabı yazılmıştır. Mike Wayne'in elinizdeki çalışması da bu okuma güçlüğünü aşmak için okurlara yardımcı olmak üzere yazılmış bir giriş kitabıdır. Kapital okumaya hazırlık kitabı da denebilir. Marx'ın büyük eserinin özünü oluşturan görüşleri sergileyen ve güncel verilerin ışığında Kapital'in analizinin doğruluğunu ortaya koyan kitap, güzel ve çarpıcı resimlerle daha da çekici hale getirilmiştir.

Yeni Başlayanlar İçin Kapital - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Gamze Züleyha Üredi

Gamze Züleyha Üredi

@gzuleyhauredi

İyi giyimli bir adamla, bitkin düşmüş bir köpek arasında ne fark vardır?
ataç ikon Yeni Başlayanlar İçin Kapital
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Gamze Züleyha Üredi

Gamze Züleyha Üredi

@gzuleyhauredi

İnsanlar, parayla iki temel yoldan ilişki kurarlar: Doğrudan üreticiler, ister ücret karşılığında çalışıyor isterse de kendi hesaplarına çalışıyor olsunlar, satın almak için satarlar, ama kapitalistler, satmak için satın alırlar!
ataç ikon Yeni Başlayanlar İçin Kapital
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum