up
ara

İyimser Drama

İyimser Drama Konusu ve Özeti

İyimser Drama
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Tez Yabgu tarafından kaleme alınan İyimser Drama kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051279534 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyimser Drama isimli kitap 95 sayfadan oluşuyor. İyimser Drama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Cinius Yayınları
ISBN: 9786051279534
Sayfa: 95 sayfa
Okurken hissedilendir İyimser Drama. Alternatifi olmayan bir mevzu bu. Ya hiçbir şey bulamayacağın ya da aradığından daha fazlasını kucaklayan, yoğun ve hassas sembolizm incileriyle bezenmiştir. Mühürlü kapının çatlaklarını sunuyorum. Müphem düşkünü cesurlara nakşetsin her bir tümce.

İyimser Drama - S41

Fakat tüm bunların hiçbirisi sonu kabullenmeyi getirmez inatla. Saf bir tebessüm, bütün duyguları değiştirebilir. Daha kırılacak çok kapı ve açılacak çok sözcük var. Metaneti hapsetmek de nedir ki, tövbe ettirilen çaresizliğin yanında? Kararmayacak gözleri keşfederken tüketilen masumiyetin pırıltısı aydınlatır sözgelimi kurulan dünyaları.
tarafından eklenmiştir.
Ali Çetin

Ali Çetin

@alicetin

Tuttum titreyen elinden ve güven vererek çekiştirdim ardım sıra. Hayat tecavüzünde bekâretini kaybetmişti artık. Ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Ne yeşeren çimenlerin yeşili, ne de güneşin süzüldüğü gökyüzünün mavisi aynı olmayacaktı, koparıldığı peri masalındakiler kadar. Kurtarıcı şövalyeler ölü yatıyordu bu hikâyede.

Nasırlı elimle, yorgun düşmüş soluk yüzümle karşısına çıkabilecek en iyi karakter bendim belki de bu hikâyede. Aşk şarapları yerine kanlı gözyaşları, beyaz atlar yerine çamurlu yollar sunabilirdim sadece. En iyi karakteri oynayabilmek için ihtiyaç duyulandan çok daha iyiydi bunlar, bu denli kirlenmiş bir hikâyenin içinde. Tatlı hayatın evlâtlıktan reddettiği yaşamlarının hikâyeleriydi, çırpındıkça batılan.
ataç ikon İyimser Drama
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
9.2/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0