up
ara

Ateşli Kalp

Ateşli Kalp Konusu ve Özeti

Ateşli Kalp
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Ateşli Kalp kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051424583 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşli Kalp isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ateşli Kalp kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786051424583
Sayfa: 448 sayfa
Kanbağı serisine bayılıyoruz."
-Entertainment Weekly-

"Diğer vampir kitaplarından çok farklı."
-Associated Press-

"Kan emme öyküleri meraklılarının seçimi."
-MTV's Hollywood-
Deniz Göktürk

Deniz Göktürk

@denizgokturk - İstanbul

Ben Mavi Büyü için serinin en iyi kitabı mı demiştim ? Asıl en iyi kitap bu ! Tam olarak istediğim her şey vardı, Sydney daha kararlı ve kendine güveni tam, Adrian her zamanki Adrian ama artık kendinin değerli olduğunun ve yapabileceklerinin farkında . Ama bir kitap öyle yerde bırakılır mı be Richelle abla? Şimdi işin yoksa 5. kitabı bekle! Opal'in sonunda kendimi nasıl yarım kalmış hissettiysem şimdi de öyle hissediyorum . Ama napalım bekleyeceğiz artık!
ataç ikon Ateşli Kalp
kitaba 10 verdi
0 yorum
Ezgi Erdoğan

Ezgi Erdoğan

@ezgierdogan0

Richelle Richelle... Kitabı bitirdiğimde sonu bu olamaz diye kalakaldığım bir kitap yazmış. Koca bir yıl beklenir mi ya o sondan sonra! Sydney'e saygı duruşunda durmak istedim kitabın her bölümünde. Muhteşem bir kitaptı yani anlatılmaz okunur! Adrian <3 Sydney
ataç ikon Ateşli Kalp
kitaba 10 verdi
0 yorum
Derya Gülşan

Derya Gülşan

@deryagulsan - Adana

Kitap kesinlikle eksik basılmış yoksa yazar öyle bir yerde bitirecek kadar insafsız olamaz. Olabilirmi acaba?? Artemis basmayaydı iyiydi. İşin yoksa bekle dur senelerce!!
ataç ikon Ateşli Kalp
kitaba 8 verdi
1 yorum
Şule Demir (@suledemir)
Artemis konusunda çoook haklısınız.
05.06.14 beğen cevap

Ateşli Kalp - S41

Otururken elimi kaldırdım. '' Dur. Hele şunu bir içeyim de dalganı sonra geçersin.''
Derya Gülşan tarafından eklenmiştir.
162
KİTAP
Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları
Vampirleri ilgi çekici bulanların mutlaka okuması gereken, bazen gizemli, bazen romantik, bazense gerilim dolu en iyi vampir ...