up
ara

Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı

Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı Konusu ve Özeti

Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı
Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Timaş Yayınları
ISBN: 9786050816662
Sayfa: 264 sayfa Basım Tarihi: 2013
Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı
Yağmur Zamanı

Yağmur Zamanı

@yagmurzamani

Koşturmaktan yorgun düşmüş bir günün içinde bulduğum ufak aralıklarda elimden düşüremedigim bir kitap oldu. Çağın doyumsuzluğuna mutsuzluğuna farklı bakış açısı getiren bir yazar. Hayata ve kendimize bir de bu kitaptan bakmak lâzım diyorum.
0 yorum

Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Yağmur Zamanı

Yağmur Zamanı

@yagmurzamani

" Merhamet bir başkası için hisetmek, bir başkası için acı duymak, bir başkasının seçimlerine saygı duymak, onun var olma hakkını kabullenmektir. Benden farkli olanı yaşatabilmek, ona kendi insanlığımın bütün imkanlarını sunabilmek... Yani merhamet ayrı bir varoluş biçimidir bana göre. Bir de şöyle tarif edilir: "İncinmemek ve incitmemek ". Ne incineceksin başkasının kem sözünden, kem hareketinden ne de inciteceksin...
0 yorum
iyikikitap

iyikikitap

@iyikikitap

"Sayar’ın ruhu kanatlandıran kelimeleriyle çoğalıp büyüyen bir nehir adeta. Hayatın harcına bir dost nefesinin çağrısıyla biraz daha merhamet ve umut katmaya hazırsanız, şimdi şehir için kalp zamanı…"
ataç ikon Şimdi Şehir İçin Kalp Zamanı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum