up
ara

Yaş 75, Yolun Yarısı - Gençlik ve Sağlıklı Yaşam Sırları

Yaş 75, Yolun Yarısı - Gençlik ve Sağlıklı Yaşam Sırları Konusu ve Özeti

Yaş 75, Yolun Yarısı - Gençlik ve Sağlıklı Yaşam Sırları
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren H. Ertuğrul Akbay tarafından kaleme alınan Yaş 75, Yolun Yarısı - Gençlik ve Sağlıklı Yaşam Sırları kitabı Gençlik, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. YAYSAT yayınevinden 0 yılında 9786056400001 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaş 75, Yolun Yarısı - Gençlik ve Sağlıklı Yaşam Sırları isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Yaş 75, Yolun Yarısı - Gençlik ve Sağlıklı Yaşam Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: YAYSAT
ISBN: 9786056400001
Sayfa: 216 sayfa
Bilinçaltı gücümle bel fıtığımı ve menisküsümü nasıl iyi ettim? Kansere karşı neler yemeli, nasıl yaşamalı? Takıntılardan kurtulmanın, ve mutluluğu bulmanın yolları. Ben, 50 yaşından sonra boyumu 12 cm uzattım...
Siz de uzatabilirsiniz, ispatı bu kitapta...
İlaç kullanmadan sınırsız cinsel güç nasıl elde edilir? Fiziksel ve ruhsal yönden nasıl güçlü olunur? Kaç yaşında olduğunu bilmeseydin! Kaç yaşında olurdun?
Filozof Paig
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil

YOLUN YARISI 35 Mİ, 75 Mİ?
Kitabı uzun yıllar gazetecilik yapan birisinin yaptığına inanmak zor. Edebi hiç bir değeri yok bence. Satır satır cümleler, madde madde yazılar, aynı konuyu 3-5 kere tekrar etmeler. Daha neler neler... Okumadan dediklerimi anlamak zor.
Ayrıca inanılması zor fantastik gözlemler ve tavsiyeler. Kendini övme ve Allah vergisi uzun boy ve atletik bir vücut yanında bir kıskançlık sonucu gençken başlayan vücut geliştirme ve sporun verdiği dinçliği bir sürü mantıksız şeylere bağlamalar. Belki önerdikleri ve yaptıklarının da katkısı olmuştur ama abarttığı kadar olması benim tıbbi bilgi ve tecrübeme göre pek mümkün değil. Sonuç olarak ne dedikleri uygulanabilir, ne de işe yarar gibi geldi bana. Bazı ürünlerin reklamını yapması ve sonra da satışını yapması (buna şahit olmadım, duydum) ticari ve reklam amaçlı bir kitap olduğu izlenimi yaratıyor...
4 beğen · 1 yorum
POST_MORTEM (@postmortem)
Kitabın ilk çıktığı dönemde, dükkana giren herkes tarafından sorulduğunu ve geldiğinde de peynir ekmek gibi satıldığını hatırladım da hocam, sağlık açısından başarısını bilemesem de ticari başarısını gözardı edemem.
24.01.17 beğen cevap

Yaş 75, Yolun Yarısı - Gençlik ve Sağlıklı Yaşam Sırları - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil

Engeller beni durduramaz…
Her bir engel kararlılığımı daha da güçlendirir. (Leonarda Da Vinci)
2 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil

Özellikle, keçi eti ve sütü insanlara en yakın besleyici gıdalardır.
Zira, keçiler yemle beslenmez.
Keçiler dağ yamaçlarında kendilerine faydalı otları seçerek yediklerinden keçi eti ve sütü çok faydalı ve sağlıklıdır.

(mantıklı gibi geldi bana)
2 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil

Başarının sırrı yüzde kırk iyi bir eğitim, yüzde otuz şans, yüzde otuz da risk almaktır. (Buna katılıyorum)
2 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil

Platon: “İktidar, iktidara düşkün olmayan ve iktidardan gelecek yararlara ihtiyacı bulunmayanlara verilmelidir.”
2 beğen · 0 yorum
Ergün Çil

Ergün Çil

@erguncil

Johann Wolfgang von Goethe: “Malını kaybeden bir şey kaybetmiştir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmiştir.”
2 beğen · 0 yorum