up
ara

Aşık Rockçılar

Aşık Rockçılar Konusu ve Özeti

Aşık Rockçılar
Aşık Rockçılar kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Affectum Libris
ISBN: 9789605865578
Sayfa: 320 sayfa
İtalya'nın en çok dinlenen radyo programcısı Laura Gramuglia'dan birbirinden ünlü 60 rockçının yaşadıkları sıradışı aşklar. Ortak noktası müzik ve sanat ile karışmış aşırıya olan düşkünlük, ilk görüşte aşk, bazen acı bazen mutluluk veren hikayeler. Hepsi tutkulu, kimisi sınırda yaşanmış, kimisi kısa, kimisi bir ömür boyu. Bazıları muhteşem şarkılara ve albümlere ilham olmuş, bazıları mutsuzluk ve sıkıntıya neden olmuş. Kimileri mutlu sonla biterken kimileri trajediyle son bulmuş. Hepsi müziğin tınısı ile yaşanmış 60 dev rockçının unutulmaz aşkları...Birbirinden çarpıcı unutulmaz aşk hikayeleri - Rock Rebel Magazine

Aşık Rockçılar - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Melahat Erbaş

Melahat Erbaş

@erbasmelahatt

Rock, doğası itibariyle bekardır, uzun lafa gerek yoktur. Nişanlı olmak, hele de evli olmak, kesinlikle rock'a uygun değildir. Rock hayatı, engellenen aşklar, gizli öpücükler ve kalabalık soyunma odaları demektir. Bir rock starı için aşık olmak, saçının dökülmesi veya içkiyi bırakmak gibi bir şeydir. Ramones'in Blitzkrieg Bop'tan sonra Baby I Love You'yu söylemesinden farksızdır.
ataç ikon Aşık Rockçılar
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum