up
ara

Hasar Kontrol

Hasar Kontrol Konusu ve Özeti

Hasar Kontrol
Hasar Kontrol kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Martı Yayınları
ISBN: 9786053483885
Sayfa: 528 sayfa
Hafızanı zorla, gerçek orada gizli…Maggie Silver, önemli müşterilere sahip bir halkla ilişkiler şirketinde başarılı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak karşısına hiç ummadığı bir müşteri çıktığında işler karışır. Henry Paxton, Güney Kaliforniya'nın önemli bir devlet adamı olmasının yanı sıra, Maggie'nin lisedeki en yakın arkadaşı Annabelle'in de babasıdır.Paxton'ın yardımcılarından birinin şüpheli ölümüyle başlayan skandallar zincirini örtbas etmekle görevlendirilen Maggie, yıllar sonra tekrar bu ailenin sırlarla dolu hayatına müdahil olur. Genç kadın, bir yandan lise yıllarında Annabelle'le arkadaşlıklarını bitiren anılarının istilasına uğrarken, diğer yandan uzun zaman önce zihninde yer etmiş bir parfüm kokusuyla sırlar kapısının anahtarına ulaşacaktır.Hasar Kontrol heyecan ve gerilim yüklü kurgusuyla birlikte, arkadaşlık bağları ve insanın skandallara olan dinmek bilmeyen merakını irdeleyen sürükleyici bir kitap.
Masuminciler

Masuminciler

@masuminciler

Maggie Silver, daha çok zengin müşteri portföyü olan bir halkla ilişkiler firmasında çalışıyor. Görevi kriz danışmanlığı yapmak. Zor durumda kalmış olan müşterilerin imajlarını düzeltmelerinde yardımcı oluyorlar. Maggie babasını küçük yaşta kaybetmiş, annesi ile yaşıyor ve 16 yaşındayken lise arkadaşı Annabelle'in hayatına öyle özeniyor ki ailesi hakkında yalanlar söylemekten ve kendine bir hayali dünya kurmaktan çekinmiyor. Bu arkadaşlıkları yaşadıkları bir olay sonrası bozuluyor ve zamanla tamamen bitiyor.

Yıllar sonra Annabelle'in babası Maggie'nin müşterisi olduğunda kendini geçmişine dönmüş buluyor. Paxton ailesinin başına gelen kötü olaylar bitmek bilmiyor ve Maggie bu süreçte geçmişiyle yüzleşiyor. Bu süreçte başına gelenler oldukça sürükleyici.

Kitabın başından sonuna katil bu olabilir diyerek okudum ve seçenekler öyle çoktu ki. Maggie'nin düşünceleri, annesi ile olan ilişkisi, boşandıktan sonra erkekler ile ilişkileri, Tyler ile ilişkisi ve arada kalma halleri, eski aşkı, eski arkadaşı, çalıştığı şirketindeki şefi vs. o kadar karakter vardı ki ve okurken hepsinin katil olmak için bir sebebi var gibi geldi. Oldukça akıcı ve merakta bırakan bir kitaptı benim için. Maggie'nin parfüm aşkı ve olayı bile koku ile çözmesi güzledi. Parfüm ayrıntılarını sevdim :)

Açık söylemek gerekirse gerilim pek benim tarzım değil ama Hasar Kontrol beni kendine çekti. Kitap aktı gitti. Benim gibi gerilimi tercih etmeyenler ama hep aynı türleri okumaktan bıkmış olanlar bu kitaba bir şans vermeli.

http://masumkedi87.blogspot.com.tr/2014/07/rkbt-3-gun-hasar-kontrol-denise.html
ataç ikon Hasar Kontrol
kitaba 8 verdi
0 yorum

Hasar Kontrol - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle