up
ara
‹ Tüm Hasar Kontrol İncelemeleri

Hasar Kontrol Kitap İncelemeleri

Masuminciler

Masuminciler

@masuminciler

Maggie Silver, daha çok zengin müşteri portföyü olan bir halkla ilişkiler firmasında çalışıyor. Görevi kriz danışmanlığı yapmak. Zor durumda kalmış olan müşterilerin imajlarını düzeltmelerinde yardımcı oluyorlar. Maggie babasını küçük yaşta kaybetmiş, annesi ile yaşıyor ve 16 yaşındayken lise arkadaşı Annabelle'in hayatına öyle özeniyor ki ailesi hakkında yalanlar söylemekten ve kendine bir hayali dünya kurmaktan çekinmiyor. Bu arkadaşlıkları yaşadıkları bir olay sonrası bozuluyor ve zamanla tamamen bitiyor.

Yıllar sonra Annabelle'in babası Maggie'nin müşterisi olduğunda kendini geçmişine dönmüş buluyor. Paxton ailesinin başına gelen kötü olaylar bitmek bilmiyor ve Maggie bu süreçte geçmişiyle yüzleşiyor. Bu süreçte başına gelenler oldukça sürükleyici.

Kitabın başından sonuna katil bu olabilir diyerek okudum ve seçenekler öyle çoktu ki. Maggie'nin düşünceleri, annesi ile olan ilişkisi, boşandıktan sonra erkekler ile ilişkileri, Tyler ile ilişkisi ve arada kalma halleri, eski aşkı, eski arkadaşı, çalıştığı şirketindeki şefi vs. o kadar karakter vardı ki ve okurken hepsinin katil olmak için bir sebebi var gibi geldi. Oldukça akıcı ve merakta bırakan bir kitaptı benim için. Maggie'nin parfüm aşkı ve olayı bile koku ile çözmesi güzledi. Parfüm ayrıntılarını sevdim :)

Açık söylemek gerekirse gerilim pek benim tarzım değil ama Hasar Kontrol beni kendine çekti. Kitap aktı gitti. Benim gibi gerilimi tercih etmeyenler ama hep aynı türleri okumaktan bıkmış olanlar bu kitaba bir şans vermeli.

http://masumkedi87.blogspot.com.tr/2014/07/rkbt-3-gun-hasar-kontrol-denise.html
ataç ikon Hasar Kontrol
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum