up
ara

Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap

Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap Konusu ve Özeti

Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parola Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786059011440 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap isimli kitap 720 sayfadan oluşuyor. Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Parola Yayınları
ISBN: 9786059011440
Sayfa: 720 sayfa Basım Tarihi: 2013
Hayatta her zaman herkesin ikinci bir şansı olmalı derler! Ya hatayı yapanı affetmek istemezsen! Onun hatası senin sonunun başlangıcı olursa, dönüşü olmayan yollara, çıkışı olmayan sokaklara dönerse?..

Çok sevsen ve aldatılsan, sevmekten vazgeçer misin? Ya da, her şeyi bırakıp onu affeder misin? Peki, ya kader?..

Sen istemesen de, onu tekrar hayatına soksa ve seni imkânsız sınavlarla sınasa!.. Sen ne yaparsın? İkinci bir şans verir misin? Yoksa yok sayar, geçer misin? O, hayatının kararını vermek zorunda. Kendisi için değil, kendinden olan için. Peki, ya kalbi? Kalbi bunu affedebilir mi? Sevgi her şeye yeter mi? Çok sevdi ve aldatıldı. Hem de en mutlu olduğu anda…

Sizce İkinci Bir Şansı, herkes hak eder mi?
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

ikinci şans hak edilir mi?
2016 yılının 122. kitabını Sevgili yazarımız Müjde Aklanoğlu'nun Bir Şans Daha adlı romanını okuyarak yeni bir hikayeye yelken açtım. 720 sayfa konu itibariyle ilgi çekici ve en önemlisi okuru empati yapmaya sevk ederek ben olsaydım ne yapardım dedirten duygusal yoğunluğu çok çok fazla olan güzel bir romandı. Acaba hayatımızda bize affedemeyeceğimiz hatalar yapan sevdiklerimize ikinci şansı mecbur kalsak verebilir miyiz? Her sayfasını empatik algılar içerisinde okudum. Yalnız, nazar boncuğu niteliğinde şunu da söylemeden geçemeyeceğim şöyle ki;bazı bölümlerde duygusal betimlemeler kendini tekrar etmesi ve fazla uzatılması kitabın akıcılığını duraksattığını düşünüyorum. Bu ufak nazar boncuğu haricinde kitabın sonuna doğru yüreği daraltan aksiyonu ve harika finali beni benden aldı. Devamını okumak için sabırsız bekleyeceğim.
8 beğen · 0 yorum
Nazlı Pilo

Nazlı Pilo

@pilonazli

Kitaba başlamadan önce burada yorumlarına bakayım dedim çok fazla yorum göremeyince isteksiz başladım okumaya ama okudukça kopamıyorsunuz çok sürükleyici bir kitap çok fazla merak uyandırıyor arada da göz yaşlarınız akıp gidiyor..
0 beğen · 0 yorum
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

Yazarın okuduğun 4. kitabı. Konuları güzel anlatımı hoş, ama bu yazarın ne yazık ki sevmediğim tek yönü aşırı kitapları uzatması. Hepsi 700 sayfa ve iki kitabı da devam edecek dediği yerde koptum.
0 beğen · 0 yorum

Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap - S41

Sen benim Hazan Çiçeğimsin. Papatyamsın. Mevsim rüzgarlarında savrulan sahipsizim.
İmge Derin tarafından eklenmiştir.
8.8/10
8 oy
Sence kaç puan almalı?
0