up
ara
‹ Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap

Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap Kitap İncelemeleri

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

ikinci şans hak edilir mi?
2016 yılının 122. kitabını Sevgili yazarımız Müjde Aklanoğlu'nun Bir Şans Daha adlı romanını okuyarak yeni bir hikayeye yelken açtım. 720 sayfa konu itibariyle ilgi çekici ve en önemlisi okuru empati yapmaya sevk ederek ben olsaydım ne yapardım dedirten duygusal yoğunluğu çok çok fazla olan güzel bir romandı. Acaba hayatımızda bize affedemeyeceğimiz hatalar yapan sevdiklerimize ikinci şansı mecbur kalsak verebilir miyiz? Her sayfasını empatik algılar içerisinde okudum. Yalnız, nazar boncuğu niteliğinde şunu da söylemeden geçemeyeceğim şöyle ki;bazı bölümlerde duygusal betimlemeler kendini tekrar etmesi ve fazla uzatılması kitabın akıcılığını duraksattığını düşünüyorum. Bu ufak nazar boncuğu haricinde kitabın sonuna doğru yüreği daraltan aksiyonu ve harika finali beni benden aldı. Devamını okumak için sabırsız bekleyeceğim.
8 beğen · 0 yorum
Nazlı Pilo

Nazlı Pilo

@pilonazli

Kitaba başlamadan önce burada yorumlarına bakayım dedim çok fazla yorum göremeyince isteksiz başladım okumaya ama okudukça kopamıyorsunuz çok sürükleyici bir kitap çok fazla merak uyandırıyor arada da göz yaşlarınız akıp gidiyor..
0 beğen · 0 yorum
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

Yazarın okuduğun 4. kitabı. Konuları güzel anlatımı hoş, ama bu yazarın ne yazık ki sevmediğim tek yönü aşırı kitapları uzatması. Hepsi 700 sayfa ve iki kitabı da devam edecek dediği yerde koptum.
0 beğen · 0 yorum