up
ara

Bin Gözle Sevdik Birbirimizi

Bin Gözle Sevdik Birbirimizi Konusu ve Özeti

Bin Gözle Sevdik Birbirimizi
Dansözün Ölümü kitabının da yazarı Şebnem Şenyener tarafından kaleme alınan Bin Gözle Sevdik Birbirimizi kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Labirent yayınevinden 0 yılında 9786055055158 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bin Gözle Sevdik Birbirimizi isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Bin Gözle Sevdik Birbirimizi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Labirent
ISBN: 9786055055158
Sayfa: 96 sayfa
"Terörü bana sor beyim, okulundan yetiştim, bilirim. Dağlarda, basılan köylerde, kalabalık masum insanların ortasında patlayan bombalarda, işkencede. Her çeşidini gördüm. Hiçbiriyle kıyaslanmaz bu. Siyahın içinde, durunun dibinde, iyice derinde, bilinemeyen, görünmeyen bir başıboşluk var ya, işte o! Ruhundan vurur adamı. Ölümüne vurur. Çizdi beni. Bitirdi. Başını öne eğerek bakar. Ateş ateş. İlk karşılaşmamızda elimi avucuna alıp falımı okuduğunda da aynı bakışla söyledi onu öldüreceğimi."
m__e__r__v__e

m__e__r__v__e

@mervec

Labirent Yayınları polisiye yazarlarından Şebnem Şenyener’in iki “kara” öyküsünün bulunduğu son eserini yayınladı. “Bin Gözle Sevdik Birbirimizi”, İstanbul’un iki “yaka”sında geçen iki polisiye öykü... Eski İstanbul’u özleyenlere.. İstanbul’da iki “yaka”, iki “kara” öykü: Sedir ve Divan. Ortaköy ve Kandilli. Tavus kuşları, kuşlarla kendi dilinde sohbet eden bir dedektif. Sanat tarihi kaçakçılığı ve bu kovalamacanın içinde Cevriye’nin aşkı, Yusuf.....

Kitabın arka kapağına ve yukarıdaki açıklamaya dayanarak beğeneceğimi düşünüp okumuştum ama beni etkilemedi malesef..
0 beğen · 0 yorum

Bin Gözle Sevdik Birbirimizi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle