up
ara

Kiralık Eş

For Hire 1. Kitap -

Kiralık Eş Konusu ve Özeti

Kiralık Eş
Kiralık Eş kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Pınar Polat
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786059961172
Sayfa: 352 sayfa Basım Tarihi: 2014
Gazetelerdeki iş ilanlarının sürekli takipçisi olan Lindy Knight, gırtlağına kadar borca batmıştır. Sıradan bir işin kendini kurtarmasına yetmeyeceğini bilse de, aramaya devam eder ve bir gün, ilginç bir ilanla karşılaşır. Üç haftalık bir pozisyon için, yeterli oyunculuk deneyimine sahip, 25-35 yaşlarında hoş bir kadın aranıyor. Dizi ya da film oyuncuları başvurmamalıdır. Tam üç hafta boyunca 7 gün 24 saat ulaşılır olmak karşılığında ücret net 20,000 Dolar'dır. Başvuracak kişinin seyahat engeli olmamalıdır.İlk başta garip gelen bu ilan, ödemesi gereken borçları hatırladığında, bir çıkış kapısı gibi görünmeye başlar. Lindy, hayatının en cesur hamlelerinden birini yapacak ve bu işi kapmak için harekete geçecektir.
angelsbooks

angelsbooks

@babyangel

Adından da anlaşılacağı üzre birinin birinden, bir süreliğine eşi gibi görünmesi için yaptığı teklifi konu alıyor kitap. Klasik bir ilerleyişi, tatlı bir kurgusu, tatlı karakterleri var.
Bildiğim kadarıyla serisinin ilk kitabı. Bu kitabı da sanırım CNR kitap fuarından almıştım. Anca sıra geldi.
Başlarda komikti, güldürdü ama ilerleyince mizahı kayboldu. Kaybolmasaydı beni daha memnun ederdi ama kısmet işte.
Puntosu büyük, bir kaç saate bitirebileceğiniz türden kısacası.
ataç ikon Kiralık Eş
kitaba 6 verdi
0 yorum
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

Romantik komedinin içinde biraz gizem biraz heyacan ve polisiye katılmak istenmiş ama bana göre biraz havada kalmış herşey hele son sayfalar bitmek bilmedi sonunu anlayınca kalan 10 sayfa süründü de süründü:))
ataç ikon Kiralık Eş
kitaba 6 verdi
0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Harika bir romantik komedi. Bir çırpıda okunabilen ve en önemlisi de insanın kafasını dağıtan dinlendirici bir konu. Zevkle ve gülümseyerek okudum.
ataç ikon Kiralık Eş
kitaba 8 verdi
0 yorum

Kiralık Eş - S41

Lindsay bunu bir anlığına düşündü ve sonra kafasını salladı. “Anlaşmak mı?” Hayır, o açıdan çok iyi. Komik, vefakar ve şefkatli biri Melba. Sadece, o etrafta iken hep bir şeyler oluyor. O kadar küçük bir kadının öylesine büyük bir kaosa neden olması çok şaşırtıcı. Ama taşındığı zaman onu özleyeceğim. Onunla yaşamak evde ortalığı dağıtan bir annenin olması gibi bir şey.”
Yasemin Çiftlik tarafından eklenmiştir.
Onunla yaşamak evde ortalığı dağıtan bir annenin olması gibi bir şey.
ataç ikon Kiralık Eş
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum