up
ara

Saçında Gün Işığı

Saçında Gün Işığı Konusu ve Özeti

Saçında Gün Işığı
Adaş kitabının da yazarı Jhumpa Lahiri tarafından kaleme alınan Saçında Gün Işığı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054729296 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Saçında Gün Işığı isimli kitap 388 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Akın çevirmiştir. Saçında Gün Işığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Çevirmen: Duygu Akın
Yayınevi: Domingo Yayınevi
ISBN: 9786054729296
Sayfa: 388 sayfa
"Çoğu insan kendi tercih edeceği biçimde gelişeceğini farz ederek güvenir geleceğe. Onu körlemesine planlar, mümkün olmayanı öngörür. İradenin işleyişi böyle. Hayata amaç ve yön veren şey bu. Orada olan değil, olmayan şey."Pulitzer Ödüllü "Dert Yorumcusu"nun yazarı Jhumpa Lahiri'den 2013 Man Booker ve National Book Award finalisti New York Times, Time, People, Goodreads, Slate, Chicago Tribune ve Kirkus'un "2013 yılının en iyi kitabı" seçkilerinde."Muhteşem…Lahiri karakterlerini hiçbir parmak izi bırakmadan ele alıyor."-New York Times-"Etkileyici... Bir kitap okuduğunuzu unutturacak kadar samimi ve saydam."-Newsweek-Adanmışlıklarla ayrılmış, trajediyle birleşmiş iki kardeş. Geçmişle lanetlenmiş bir kadın. Devrimle darmadağın olmuş bir ülke. Kendi yitmiş, bedeli kalmış bir aşk. Günümüzün en önemli yazarlarından Pulitzer ödüllü Jhumpa Lahiri'den, üç nesil ve iki ülkeye yayılmış büyüleyici bir roman.
Misafir

Misafir

@misafir000

Saçında Gün Işığı
Siyasi hareketlerin insanlar ve aileleri üzerindeki etkilerine yönelik çarpıcı bir kitaptı. Her ailenin mutluluk ve mutsuzluklarını kendi içinde nasıl yaşadığına -farklı bir coğrafyada- tanık olmak bir yana.. etkileyiciydi, sonu hariç...
ataç ikon Saçında Gün Işığı
kitaba puan vermedi
0 beğen · 0 yorum

Saçında Gün Işığı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Gül Rana Soydan

Gül Rana Soydan

@glranasoydan

Yaşamadığımız sürece öğrenecek hiçbir şey yok ki. Ölüm de hepimiz eşitiz. Hayata göre böyle bir avantajı var ölümün.
ataç ikon Saçında Gün Işığı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
9/10
4 oy
Sence kaç puan almalı?
0