up
ara

Sınır Tanımayan Aşk

Sınır Tanımayan Aşk Konusu ve Özeti

Sınır Tanımayan Aşk
Baştan Çıkartan Aşk kitabının da yazarı Amelia Grey tarafından kaleme alınan Sınır Tanımayan Aşk kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sonsuz Kitap yayınevinden 0 yılında 9786053847366 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sınır Tanımayan Aşk isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitap Başucu Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Sınır Tanımayan Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Sonsuz Kitap
ISBN: 9786053847366
Sayfa: 352 sayfa
Bir Leydi Skandaldan Nasıl Kaçınabilir…Büyüleyici ve kesinlikle itibarsız Colebrooke Kont'u ile münasebetsizcesine görüntülenen Bayan Isabelle Wislowe sonunda rahat bir saygınlık elde eder.Ne Zaman Bir Centilmen Flörte Hazır Olsa…Yardıma gereksinimi olan genç ve çekici bir bayan kapısını çaldığında, gizemli ve yakışıklı Daniel Colebrooke'un ilgisini ve dikkatini çeker. Ani bir şekilde Isabella'yı yakından takip tutmak zorunda olduğuna karar verir, ve çok da masum olmayan bir flörtü başlatmak için en iyi yolun ne olduğunu düşünmeye başlar. Onlar, birlikte oyunlar oynayarak küçük yaramazlıklar yapmaya başlarlar… ta ki unutulan bir ceset ve etraflarında dönen şehvetli skandallarla dolu pervasız oyunları kontrollerinden çıkana kadar…
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

Değişik bir aşk hikayesi... güzel bir aşk hikayesi okur iken bir de bilinmeyen bir cinayeti çözmeye çalışıyorsunuz. okuyucunun dikkatini çeken hikaye ve akıcı anlatımı ile güzel bir kitap ortaya çıkmış.
ataç ikon Sınır Tanımayan Aşk
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum
Sıdıka ÇELİKSOY

Sıdıka ÇELİKSOY

@1syahbyaz

.
Başlarda biraz sıkıcı ama okudukça insanı sürüklüyor .elinizden birakmadan okuyacağınız bir kitap okunmasını tavsiye ederim :)
ataç ikon Sınır Tanımayan Aşk
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Nazlı Pilo

Nazlı Pilo

@pilonazli

Başlangıcı biraz sıkıcı geldi ama konular ilerledikçe ortalara doğru keyifli bir kitaba dönüşüyor.
ataç ikon Sınır Tanımayan Aşk
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
buseakpinar

buseakpinar

@buseakpinar

gerçekten aşkı çok güzel anlatmış... sıkılmadan okuyabilirsiniz tavsiye ederim.
ataç ikon Sınır Tanımayan Aşk
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Sınır Tanımayan Aşk - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
127
KİTAP
Başucu Kitaplarım
Hayatımızda yer edinmiş, zaman zaman sayfalarını yeniden karıştırdığımız ve okumaya doyamadığımız başucu kitaplarımızı bu lis...