up
ara

Ayasofya - Cennete Açılan Kapı

Ayasofya - Cennete Açılan Kapı Konusu ve Özeti

Ayasofya - Cennete Açılan Kapı
Ayasofya - Cennete Açılan Kapı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Wizart Yayınları
ISBN: 9786056466724
Sayfa: 245 sayfa
Bu kitap, 1453 yılında Peygamber Efendimizin vasiyetini yerine getiren O Kutlu Kumandanın ve Askerlerinin emanetine sahip çıkmak için hazırlandı. Bu kitap, Ayasofya'nın tekrar cami olarak ibadete açılmasına ve yine İstanbul' dan başlayacak Yeni Bir Çağa öncülük yapacaktır! Amerikalı Patrik Athenagoras'la Başlayan "Kudüs Zirvesi Oyunu" İstanbul Sur içinde "Özerk Devlet" 1967'de başlayan Papaların ziyaretleri ve arkasındaki "Vatikan Operasyonları…"İşgal güçlerine karşı direnen ve son çare olarak Ayasofya'yı havaya uçurmakla tehdit eden büyük kumandan… "Gizli Ev Kiliselerle" yürütülen kuşatma: Güney Koreli, Zenci kiliseleri… Aytunç Altındal: "Amaç İstanbul'a Vatikan Modeli" (iki gün süren özel röportaj)"Haliç'te Yürütülen Çok Yönlü işgal" (Sevgi Erenerol'un kitabımız için kaleme aldığı özel yazı ve açıklamalar) Misyonerlerin arasında yaşayan A.R. taktik ve stratejik kuşatmayı anlatıyor…Vatikan ve Mason locaları nasıl bir işbirliği içinde…Siyonizm'e hizmet eden Papalar? Gizli arşivlerde saklanan biat anlaşmaları…Siyonist Hıristiyanlar ve Katolik-Protestan papazlar 1925 yılında başlayan ittifak: Armageddon, Sahte İsa Mesih… Ayasofya'ya "kutsal emanetler" niye iade ediliyor?.
mrt kry

mrt kry

@mrtkry

Kitap belki güzel birşey anlatıyordur ama gramer hataları ve anlatım bozuklukları o kadar fazla ki kitabı bitirebilmek için kendimle savaşıyorum şu an. Okurken kriz geçiriyorsunuz, kendinizden şüphe etmeye başlıyorsunuz, "acaba bende mi var bir problem?" deyip aynı cümleyi tekrar tekrar okuyorsunuz. Bu hatalara takılıp kitabın anlatmak istediklerinden uzaklaşıyorsunuz. Bana bunlar pldu yani size ne olur bilmem. İlk 50 sayfaya puan verecek olsam ancak 3 veririrm, o da Ayasofya'nın hatrına.
1 yorum
mrt kry (@mrtkry)
Neyse ki kitap yarısından sonra açıldı. Her ne kadar anlatımdaki bozukluklar devam etse de röportajlarla falan djrum kurtarılmış. Yine de zor bitirdim.
21.02.16 beğen cevap

Ayasofya - Cennete Açılan Kapı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle