up
ara

Aşk Yakar (Breathing #3)

Aşk Yakar (Breathing #3) Konusu ve Özeti

Aşk Yakar (Breathing #3)
Aşk Yakar (Breathing #3) kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Parodi Yayınları
ISBN: 9786055034221
Sayfa: 456 sayfa Basım Tarihi: 2013
'Seni sevmek ateşlere atlamaktı bile bile. Seninle ya da sensiz...'Ne anılar bırakabilir peşini ne de kalbinin derinliklerine gömdüğün o adam… Çünkü aşk yakar, kül eder; onu taşıdığın müddetçe küllerinden yeniden doğar. Dünyada oldukça büyük yankı uyandıran Nefes serisinin bu son kitabını elinizden bırakamayacak ve son sayfasına kadar soluksuz okuyacaksınız. 'Oldukça duygusal ve yürekleri ısıtan bir son. İnsanı daha ilk sayfadan içine çekip sürükleyen bir kurgu. Tek kelimeyle enfes.' -Colleen Hoover, Hopeless - New York Times Bestseller Yazarı)-'...Uzun zamandır böylesine bir aşk hikâyesi okumadığınıza eminim.' -Guardian-
Misafir

Misafir

@misafir000

Veee serinin son kitabi... İlk başlarda Emma'nın hareketlerine yine deli olsamda "2.kitap kadar degildi en azından " kitap biraz ilerledikten sonra Evan'ın konuya dahil olmasıyla kitabı elimden bırakamadım resmen. Hikayeyi hem Evan'ın hem Emma'nın ağzından okumak çok güzeldi ben çok sevdim. Bu seride beni en çok etkileyen şey Evan'ın aşkıyydı diyebilirim.. onca yaşananlara rağmen aşkına sahip çıkması... ahhh o nasıl bir aşktır öyle dedirtti... Sonu güzeldi hoşuma gitti ama sanki biraz erken bi sondu biraz daha uzun olmasını isterdim.

Emma'nın hareketleri her ne kadar insanı sinir etsede bu tür kitapları okuyanlar bu seriyi de mutlaka okuyun derim.."Göğsüme yaslandığında gözlerimdeki yaşları daha fazla tutamadım. "Yapamıyorum..." diyordu." Bunu daha fazla yapamıyorum. "
Bogazımdaki düğümle " O halde ben senin yerine yaparım, " dedim. "Seni sevmeme izin ver. Seni ikimize de yetecek kadar sevmeme izin ver. Sen buna layık olduğuna ikna olana kadar. Çünkü sen buna degersin Emma. Seni buna nasıl ikna edeceğimi bilmiyorum ama ömrümün geri kalanını bunu deneyerek gecirebilirim. Şimdi benden vazgecemezsin. Buna izin vermem."
ataç ikon Aşk Yakar (Breathing #3)
kitaba 8 verdi
0 yorum
Gizem Ünlü

Gizem Ünlü

@gizemunlu

Good :)
Serinin son kitabı güzel bitti. Yazar bu işi biliyor. Üç kitap boyunca akıcılığını ve sadeliğini hiç bozmadı. Emma'dan kitaba Evan dahil olana nefret ettim. Ama sonra yeniden ilk kitabın tadını vermeye başladı. Bu türde seri kitapları okumayı sevenler için önerebilirim.
ataç ikon Aşk Yakar (Breathing #3)
kitaba 10 verdi
0 yorum
Dilruba Arıkan

Dilruba Arıkan

@dilrubaarikan

Emma karakterinden seri boyu nefret ettim ve yaptığı seçimler dolayısıyla onu öldürmek istediğim anlar çok oldu. Yazarın Emma konusunda fazla acıtasyon yaptığını düşünüyorum. Zaten kitabın sonunu da hiç beğenmedim.
ataç ikon Aşk Yakar (Breathing #3)
kitaba 6 verdi
0 yorum
Bu kitabın bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim.Gerçekten okumaya değer bi kitap.Bittiği için hüzünlendim biraz...
ataç ikon Aşk Yakar (Breathing #3)
kitaba 10 verdi
0 yorum

Aşk Yakar (Breathing #3) - S41

Serena'yı izleyerek elimde tutmaya karar verdim. Hızlı içmek istemediğimden her defasında ufak bir yudum alıyordum. Paranoyakça davrandığımı biliyordum. Sadece biraz rahatlamaya ihtiyacım vardı.
Duygu Gürpınar tarafından eklenmiştir.
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

Ne anılar bırakabilir peşini ne de kalbinin derinliklerine gömdüğün o adam... Çünkü aşk yakar, kül eder; onu taşıdığın müddetçe küllerinden yeniden doğar.
ataç ikon Aşk Yakar (Breathing #3)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
"Gözlerinin derinliklerine baktım bir süre.Orada, onun kollarında yatarken tüm dünyam sanki yeniden dengeye kavuşmuştu. Ait olduğum yerdeyim."
ataç ikon Aşk Yakar (Breathing #3)
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum