up
ara

Başsız Süvari

Başsız Süvari Konusu ve Özeti

Başsız Süvari
Elhamra Endülüs'ün Yaşayan Efsanesi kitabının da yazarı Washington Irwing tarafından kaleme alınan Başsız Süvari kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Merkez Kitap yayınevinden 2006 yılında 9789759174910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başsız Süvari isimli kitap 78 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dilek Şendil çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Başsız Süvari kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Dilek Şendil
Yayınevi: Merkez Kitap
ISBN: 9789759174910
Sayfa: 78 sayfa Basım Tarihi: 2006
Ocak ayında ilk iki kitabını yayımladığımız Esrarengiz Kitaplar adlı yeni dizimiz devam ediyor. Edebiyatın aykırı tavırlarıyla bilinen önemli yazarlarının, karabasanlar, gizler ve sırlarla örülü dünyaların kapılarını araladıkları kitaplarından oluşan dizinin bu ay üç ve dördüncü kitapları okurlarla buluşuyor.. Bu kitaplar Washington Irving'in Başsız Süvari'si ve Thomas De Quincey'in Güzel Sanatların Bir Dalı Olarak Cinayet'i.
Burcu Balaban

Burcu Balaban

@kontes

1820'de yayınlanan bu kitabın ilk ABD'li masallar içinde bulunduğundan dolayı bir önem arz ettiğini de belirtmeden geçmeyeyim.

http://www.kontesce.com/2015/04/bassz-suvari-washington-irving.html
ataç ikon Başsız Süvari
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum

Başsız Süvari - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
338
KİTAP
Filmi de Çekilen Kitaplar
Edebiyat dünyasından sinema dünyasına taşınan unutulmaz eserler bu listede! Film uyarlamaları mevcut olan tüm kitapları bu li...