up
ara

Koru Beni

Koru Beni Konusu ve Özeti

Koru Beni
Seni Beklerken kitabının da yazarı Judith McNaught tarafından kaleme alınan Koru Beni kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944829403 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Koru Beni isimli kitap 533 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ülker Uyanık çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Koru Beni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Ülker Uyanık
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944829403
Sayfa: 533 sayfa
Bazen gerçek, en tehlikeli silahtır...Judith McNaught'tan, bitmeyen bir gerilim ve unutulmayacak karakterlerle dolu, kibir, hırs ve arzunun birbirine karıştığı sürükleyici bir roman daha.Leigh Kendall'ın başarılı bir oyunculuk kariyeri ve New York'un köklü ailelerinden birinin çocuğu olan Logan Maning ile mutlu bir evliliği vardır. Logan, hayalindeki ev için uygun olan bir dağ arazisini bulduğunda, bu güzel yeri göstererek Leigh'e bir sürpriz yapmaya karar verir. Bir kış gecesi kocasının yanına gitmek üzere yola koyulan Leigh'in arabası güçlü bir fırtınanın etkisiyle yoldan çıkar. Genç kadın, ağır yaralı olarak hastanede gözlerini açtığında polisten eşinin gizemli bir şekilde kaybolduğunu öğrenir. O her ne kadar bariz bir şekilde üzgün olsa da, artık polislerin baş şüphelisidir. Logan'la ve iş bağlantılarıyla ilgili bilgiler edinmeye başladıkça kocasını ne kadar az tanıdığını keşfedecektir.Leigh artık dostla düşmanı birbirinden ayırmanın imkânsızlaştığı ve gerçeğin en tehlikeli silah olduğu bilinmeyen bir bölgededir.
Diğer Judith Mcnaught kitaplarına göre biraz farklı idi..Daha gerçekçi değil daha sert idi..Yine de çok sevdim..Kadın kahramanın yanında erkek kahraman başlarda çok sönük kalıyordu. Başlarda çok yadırgasamda konu gereği böyle olması gerektiğini anladım.
Romanın Kadın kahramanının değil erkeğin sevgisine,sadakatine hayran oldum.
Hikaye de bir başka çiftimiz daha vardı onların hikayesi de güzeldi. Ne olursa olsun Judith McNaught'u tekrar okumak çok güzeldi özellikle sonlara doğru enfesti...Umarım yazar bundan sonra daha üretken olup daha çok roman yazar. Zira çevrilemeyen bir romanı daha var o da çevrildiğinde yayınlanacak romanları bitecek..
ataç ikon Koru Beni
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Esrangel

Esrangel

@esraozguder

Şimdilik biraz sıkıcı. Benim gibi bir JM hayranı iseniz onun alıştığınız kitaplarına pek benzemiyor ama sonuçta bir Judith Macnaught kitabı. Her an her şey olabilir...:)
ataç ikon Koru Beni
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
nehir

nehir

@nehir7

konusu süperdi güzel kitapdı
ataç ikon Koru Beni
kitaba 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

Koru Beni - S41

"...devam ediyordu. Logan ve Leigh, iki yıl önce ilişkilerindeki bazı sorunları çözmek için birkaç kez Shelia'yla görüşmüşler, zaman içinde de kadın onların değerli bir dostu olmuştu. Shelia etrafa bakınırken Leigh'i görünce bir öpücük gönderdi ve elini salladı."
Buşra Hazal Şahinkaya tarafından eklenmiştir.
231
KİTAP
Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları
Bazen gülümseten, bazen ağlatan, bazense imrendiren duygu yüklü aşk hikayeleri, tüm zamanların en iyi aşk kitapları listesind...
99
KİTAP
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakk...