up
ara

Kutsal Büyücü Abrakadabra

Kutsal Büyücü Abrakadabra Konusu ve Özeti

Kutsal Büyücü Abrakadabra
Kutsal Katiller kitabının da yazarı Şahin Ünal tarafından kaleme alınan Kutsal Büyücü Abrakadabra kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053231042 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kutsal Büyücü Abrakadabra isimli kitap 343 sayfadan oluşuyor. Kutsal Büyücü Abrakadabra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Cinius Yayınları
ISBN: 9786053231042
Sayfa: 343 sayfa
Kutsal Büyücü tek başına bir kurgu polisiye roman. Ancak bu romanda Kutsal Katiller okuyucularının karşılaşacağı bir sürpriz var. Kaderi başkaları tarafından yazılmış Kutsal Katiller, amaçlarına ulaşmak için yıllar sonra yeniden iş başında. Amaçlarına ulaşmak için sınır tanımayanların neler yapabileceğini göreceksiniz. Kutsal Büyücü kurtarıcı olabilecek mi? Adalet inancın karşısında güçlü kalabilecek mi? Gezi Parkı Kutsal Büyücü'nün doğum yeri olabilecek mi? Kutsal Katiller'in devamı niteliğinde olan bu roman, kurgusu ile yeniden sizi şaşırtacak.
fisun

fisun

@fisun - Samsun

Serinin ilk kitabı olan Kutsal Katiller den sonra bu kitabı elimden bırakamadan neredeyse 24 saat icinde bitirdim. Bir önceki kitaptan tanıdıgım karakterlerin olması bunda büyük etkendi tabii. Son sayfaya kadar merakım hiç azalmadı ve yine bir sürprizle kitabı bitirdim. Sade bir dille yazılarak olusturulan kurguda beni tek rahatsız eden nokta, fazlaca tesadüfi karşılaşmaların olmasıydı. Polisiye severlere tavsiye ederim.
4 yorum
Semih Oktay (@semihoktay)
Hımm! Kaç sayfa idi bu polisiye Fisun?
30.05.17 beğen cevap
fisun (@fisun)
343 sayfa @semih-oktay
30.05.17 beğen cevap
Semih Oktay (@semihoktay)
Ve 9 puan! "fazlaca tesadüfi karşılaşmaların olması" rahatsız edicidir;doğru...Fakat benim son okuduğum romanda da öyle karşılaşmalar vardı ki,,,gene de sevmiştim.Demek bir puanı buradan kırdın! Kitap elime geçerse birkaç sayfasını okuyacağım.Teşekkür ediyorum sana Fisun.
30.05.17 beğen cevap
fisun (@fisun)
Ben tesekkür ederim @semih-oktay
04.06.17 beğen cevap

Kutsal Büyücü Abrakadabra - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle