up
ara

Süpriz Balayı

Süpriz Balayı Konusu ve Özeti

Süpriz Balayı
Kiralık Eş kitabının da yazarı Christine Bell tarafından kaleme alınan Süpriz Balayı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786059961561 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Süpriz Balayı isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Pınar Polat çevirmiştir. Süpriz Balayı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Pınar Polat
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786059961561
Sayfa: 352 sayfa Basım Tarihi: 2013
Lacey Garrity, yeni evlendiği eşini, düğünü yaptıkları otelin lobisindeki bir malzeme odasında yarı çıplak halde bulur; yanında Lacey'nin en yakın arkadaşlarından ve nedimelerinden biri olan Becca'yla birlikte. Üstelik daha düğünleri bitmemiştir bile. Yaşadığı şokla oradan kaçıp gelinliğinden kurtulmaktan başka bir şey düşünemeyen Lacey'ye yardım edecek tek kişi, diğer yakın arkadaşı Cat'in ağabeyi ünlü boksör Galen Thomas'tır. Galen'in, Lacey'yi yaşadığı yıkımdan biraz da olsa uzaklaştırmak için bir fikri vardır. Düğünden sonra eşiyle gitmek için hazırlandıkları, aylardır heyecanla bekledikleri balayı için Porto Riko'ya doğru yola çıkmak. Balayı olarak düşünülmüş de olsa biraz tatil yapmak, Lacey'ye iyi gelecektir ve Galen ona eşlik etmeye hazırdır. Birlikte çıktıkları bu balayı, her ne kadar evliliği baştan bitmiş bir gelin ve sahte bir damatla yapılsa da, yeni başlangıçlara gebedir.
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik - Kocaeli / İzmit

Bir çırpıda okunabilen , insana mutluluk veren , yer yer gülümseten güzel konusuyla tıpkı romantik komedi filmi izlediğinizi hissettiren şahane bir roman..
ataç ikon Süpriz Balayı
kitaba 10 verdi
0 yorum

Süpriz Balayı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle