up
ara

Tavuk Suyuna Çorba - Yüreğinizi Isıtacak Öyküler

- Chicken Soup For The Soul

Tavuk Suyuna Çorba - Yüreğinizi Isıtacak Öyküler Konusu ve Özeti

Tavuk Suyuna Çorba - Yüreğinizi Isıtacak Öyküler
Tavuk Suyuna Çorba - Yüreğinizi Isıtacak Öyküler kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Şerife Küçükal
Yayınevi: Hyb Yayıncılık
ISBN: 9789756972748
Sayfa: 233 sayfa Basım Tarihi: 2003
Amerika'nın en sevilen iki hatibi, insanların yüreklerini ısıtan, en sevilen ve en iyi öyküleri bu kitapta toplamışlar. Canfield ve Hansen, yaşadığınız kötü anlarla başa çıkabilmeniz için sizi espri, bilgiledik, ümit ve kudretle tanıştırıyorlar. Özenle seçilmiş öyküler yolunuzu aydınlatacak ve neyin mümkün olduğuna ilişkin örnekler sunacak. Bir konuya parmak basmak, bir arkadaşınıza ilham kaynağı olmak, bir çocuğa birşeyler öğretmek istediğinizde, yürek ısıtan bu hazineden amacınıza uygun bir öykü bulabileceksiniz.
Kaan

Kaan

@kaan12

Okumayın
Gerçekçi olmak gerekirse kitabın Türkçe'ye çevrilmesi bir hataydı.Kitaptaki bazı öyküler o kadar ütopik,kişiler o kadar anlayışlı ki benim gibi Türkiye'de yaşayan benim gibi biri için hiç gerçekçi gelmiyor.
0 yorum
Eren Öztürk

Eren Öztürk

@erenozturk

Benim için manevi değeri çok büyük olan bir kitap. Okuyalım okutalım :D
0 yorum

Tavuk Suyuna Çorba - Yüreğinizi Isıtacak Öyküler - S41

Larry ve Jo Ann sıradan bir çiftti. Sıradan bir caddede, sıradan bir evde yaşıyorlardı. Diğer bütün sıradan insanlar gibi iki yakalarının bir-araya gelmesi amacıyla çabalıyorlar, çocuklarını iyi yetiştirmeye çalışıyorlardı.
Eren Öztürk tarafından eklenmiştir.