up
ara

Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6)

- Dark Desires After Dusk

Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6) Konusu ve Özeti

Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6)
Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6) kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Aydan Şanlısoy Özbek
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053435013
Sayfa: 416 sayfa Basım Tarihi: 2015
Karanlıkta Tutkudan Kaçış Yoktur… Sahip Olamayacağı, Baştan Çıkarıcı Bir Güzellik... Cadeon Woede sonsuza dek unutamayacağı hatasını telafi edebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu uğurda kullanıp atmayı plandığı Holly Ashwin'i ele geçirmesine rağmen, kefaretinin anahtarı olan kadın, Cadeon'un geçmişindeki hata kadar zihnini meşgul etmeye başlar.Korkması Gereken Fakat Uzak Duramadığı, Acıların Pençesindeki Bir Savaşçı…

İnsan olarak yetiştirilmiş Holly onu nedense paha biçilemez bir hazine gibi koruyan vahşi bir iblisle karşılaşınca tüm korkunç efsanelerin gerçek olduğunu öğrenir. Cadeon'un kanatları altında mit ve büyü dolu yepyeni bir dünyaya savrulan Holly, iblisin dokunuşlarını arzulamaya başlayacaktır…Karanlık Tutkulara Teslimiyet...Holly'nin şüphelerini zorla da olsa yıkan Cade, en derin ihtiyaçlarını giderebilecek tek kadının kalbini mi çalacak, yoksa güvenine ihanet mi edecektir?

"Büyü ile tutkunun sımsıcak bir karışımı…"
-Romantic Times-
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

Cadeon Woede , kaybedilmiş bir iblis krallığının prensi , 2 veliaht ve paralı asker , kaderi ise insanlar tarafından büyütülmüş kontrol manyağı ve takıntılı bir Valkyrie Holly , Cade ile daha önce "Şehvetin Kölesi" nde tanışmıştık , Bowen'ın en büyük rakiplerinden biri idi ama sonunda Cadı Bowen'a kaldı ,İblisimiz ise vicdan azabı ve suçluluk ile yoluna devam etti.
Bazıları bilir fazla azap ve suçuluk duygusu insanı vurdum duymaz yapar, değiştiremeyeceğin şeyler için üzülmek neye yarar ,yada başarısızlığa mahkumken sorumluluklar neye yarar.Bir paralı asker olarak acımasız ve vurdumduymaz bir yaratık Cadeon ama içini göre ve onu daha yakından tanıyana kadar bekleyin , yok böyle bir şey ,seni tek geçiyorum Cade....:)
Ve önemle belirtmek isterim ki bu kitap serinin en olmuşu bence herşey var ve dozunda ama en komiği bu kitap ,kalıbımı basarım......:)
0 yorum

Zevk Mahkumu (Immortals After Dark, #6) - S41

Kamyonet çalılığın içine dalınca Holly , Cadeon'un koluna doğru savruldu.
zhltumper tarafından eklenmiştir.
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

"Tornin'i kontrol eden , krallığı kontrol eder..."
Syf:12
0 yorum
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

" Başarma ihtimalimiz nedir?"
" Bize on beşte bir veririm."
" Ben o ihtimali göze almazdım."
" Öteki türlü şans sıfırsa , alırdın."
" Ah , Tanrım ,"
Syf:40
0 yorum
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

"Şifreler kendilerini yazmaz..."
Syf:399
0 yorum