up
ara

İnsanın Gerçeği

- In Search of The Miraculous

İnsanın Gerçeği Konusu ve Özeti

İnsanın Gerçeği
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren P.D. Ouspensky tarafından kaleme alınan İnsanın Gerçeği kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ruh ve Madde Yayıncılık yayınevinden 2007 yılında 9789758007295 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsanın Gerçeği isimli kitap 541 sayfadan oluşuyor. İnsanın Gerçeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Ruh ve Madde Yayıncılık
ISBN: 9789758007295
Sayfa: 541 sayfa Basım Tarihi: 2007
Kendini bilmek ya da tanımak, insanın değişmesi zorunluluğunun doğal bir uzantıdır. Değişmek, uyanmak, şuurlanmak için fazlalıkları terk etmek, içsel bir mücadeleye gişrişmek, özdeşleşmeyi kolaylaştıran bağımlılıklardan soyunmak şarttır. Üstün çaba gösterilmeden, kendi üzerinde çalışmadan değişmek, uyanmak, şuurlanmak mümkün değildir. Bütün inisiyatik öğretilerin temeli Terk'e dayanır.
Yüsra Kaşgör

Yüsra Kaşgör

@yusrakasgor

Tekrar tekrar okunması gereken, insanın ufkunu açan harika bir eser. Kitabın arkasındaki açıklamalarla kitap olabilecek en yalın şekliyle kaleme alınmış. Derleyenleri taktir etmek gerek.
ataç ikon İnsanın Gerçeği
kitaba 10 verdi
0 yorum

İnsanın Gerçeği - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle