up
ara

Ümmetim Hakkında Korktuklarım

Ümmetim Hakkında Korktuklarım Konusu ve Özeti

Ümmetim Hakkında Korktuklarım
Ümmetim Hakkında Korktuklarım kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Işık Yayınları
ISBN: 9786053281184
Sayfa: 272 sayfa Basım Tarihi: 2015
"Ümmetim Hakkında Korktuklarım" kitabı, Efendimiz'in (s.a.s.) "Ümmetim hakkında endişe ettiğim...", "Ümmetim hakkında en çok korktuğum..." şeklinde başlayan ve hayatî değer taşıyan hadis-i şeriflerinden yirmi kadarını tahlile tabi tutuyor ve bu hadislerde belirtilen tehlikelere karşı okuyucuyu uyanık olmaya davet ediyor.
CB

CB

@cbozkurt

Peygamberimiz'den(A.S.) tavsiyeler.
Emek harcanarak yazarin toparlamis oldugu bilgiler (hadisler ve farkli farkli islam alimlerinin gorusleri) ve bunlari gunumuze uygun bir dilde ve anlayis ta okurlara sunusu bir harika. Kitabi'n asil harika olmasinin sebebi "Ummetim hakkinda korktuklarim" kapak ismidir. Peygammberimiz (A.S.) asirlar oncesinden biz kardeslerini ve insanligi dusunerek bize ikazda bulunmasi apayri bir muhtesemliktir.

Kiabin kapagi bir harika ferman gelmis ve gaflet perdeleri yirtilmis imaji goruyorum ben. Kisacasi iceriginden, kapagina kadar bilgi dolu bir kitap sunulmus okurlara ve ilgi duyanlara.
0 yorum

Ümmetim Hakkında Korktuklarım - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle