up
ara

Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı

Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı Konusu ve Özeti

Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı
Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Sevinç Seyla Tezcan
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053435143
Sayfa: 576 sayfa Basım Tarihi: 2015
Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı… Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

Edebiyat öğrencisi Ana Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana'nın güzelliğine, zekâsına ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder ancak şartları vardır…

Grey'in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğrayan ama bir yandan da heyecana kapılan Ana tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen -çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır- Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken Ana, Christian'ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.
Selma Yunak

Selma Yunak

@s3lma

Bir anda bitirmek istenecek tarzda bir kitap olmuş ki kısa sürede bitti.
Tekrar okumak bile istemişliğim unutmamak istemediğimde doğrudur.
0 yorum

Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle