up
ara

Şeytan Disko

Şeytan Disko Konusu ve Özeti

Şeytan Disko
Şiirli Müzik Kutusu kitabının da yazarı Yaprak Öz tarafından kaleme alınan Şeytan Disko kitabı Gizem, Psikolojik Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yitik Ülke Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054841653 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytan Disko isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Şeytan Disko kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Yitik Ülke Yayınları
ISBN: 9786054841653
Sayfa: 220 sayfa Basım Tarihi: 2015
Deniz, kötü giden evliliği ve yaşamının amaçsızlığı yüzünden depresyon geçirmektedir. Bir psikiyatrla görüşmeye başladıktan sonra, geçmişinde saklı korkunç bir sırla yüzleşme yaşar. Bir süredir zihnini meşgul eden birtakım görüntülerin, başka bir yaşama ait anılar olduğuna inanan Deniz'in reenkarnasyon düşüncesi, depresyon tedavisi sırasında saplantı haline gelir ve geçmişindeki sırla ürkütücü bir şekilde iç içe geçerek, genç kadına korku dolu anlar yaşatmaya başlar. Karanlık bir orman, kesik parmaklar, gotik bir kent, tutkulu aşklar ve huzur bulamayan ölülerle dolu bir dünyaya adım atan Deniz, medyum Sergey'le tanıştıktan sonra geri dönüşü olmayan bir maceraya sürüklenecek, anılarındaki kızın başına neler geldiğini öğrenecektir.
nlgnycydncr

nlgnycydncr

@dunyasnilzehes

Seytan disko
Şeytan Disko kitabımı bitirdim.Ben kitap hakkında görüşlerimi yazmadan önce canim @yaprinka hakkinda hissettiklerimi yazmak istiyorum.
Yazarımızın henüz kitaplarını okumadan onu sevdiğimi bir kac yorumda belirtmiştim.Ilk sevgili @fatosunk1tapdunyas1 sayfasında görüp o sempatik fotograflarininda etkisi var tabi, begenimi kazanıp sonrasında @poyabir yazarlarından olduğunu görüp sıkı takibe almıştım.Bir gün kitaplarını okuyacagimi biliyordum, lakin bir gun kendisiyle tanışma fırsatımız olup kitaplarını bir imza gününde imzalatabilirmiyim bilemiyorum.Umut ediyorum?? Gelelim Şeytan Disko ya ??kitabımız @yitikulkeyayin larından.Gerilim_korku_gizem içerikli bir kitap.Korku filmlerine aşina olduğum ve izlerken korkmadigimdan belki bir çoğunuzun aksine gerilmeden okuduğumu söylemek istiyorum Gizem kısmına gelince ışte acaba Deniz nelerle karşılaşacak diye merak ediyorsunuz.Kitabın ilk sayfalarında şöyle bi gençlik yıllarına gittim,lise yılları canlandı gözlerimin önünde.Sonra Deniz in ruhsal durumu ve tek başına verdiği çıkış mücadelesi.Sonlara doğru öyle sinirlendim ki Deniz'e kafamda benim yapmak istediğim hiç biseyi yapmadi.Ve kitabi kitap yapan da bu sanirim dusundugumuz gibi olmamasi✌✌✌✌
ataç ikon Şeytan Disko
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Nilufer Akdemir

Nilufer Akdemir

@niluferakdemir

Rüyalarının ve ölü arkadaşının görüntüsünün gizemini çözmeye uğraşırken Deniz'in başına gelenleri büyük bir heyecanla okudum. Aslında herşey geçmişindeki sır da saklı. Çok güzel ve sürükleyici bir kitabtı, sonlarına doğru ana karakter Deniz'e sinir olsam da... Kitabın filmini çekerlerse hiç şaşırmam:)
http://kozmokitap.blogspot.com.tr/2015/05/seytan-disko-yaprak-oz.html
ataç ikon Şeytan Disko
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Şevval Ece Kısacık

Şevval Ece Kısacık

@svvlece051

Çok değerli öğretmenim olan Yaprak Öz'ün ikinci korku romanıdır. Paranormal ve doğaüstü şeylerden hoşlanan herkesin kitaptan keyif alacağının garantisini verebilirim. Öğretmenime başarılar ve herkese keyifli okumalar.
ataç ikon Şeytan Disko
kitaba 10 verdi
5 beğen · 0 yorum

Şeytan Disko - S41

80'li yılların ikinci yarısında, babamın ölümünün ardından annem hayat tarzımızda köklü değişiklikler yapmaya başlamıştı. Küçüklüğümden beri her yaz gittiğimiz Ayvalık'taki yazlığımızı satmış, İstanbul'a daha yakın bir yerde olmayı tercih etmişti. Moda'da, geçmişin izlerini silerek kurduğu arkadaşlıklar sırasında, hali vakti yerinde ailelerin tercih ettiğiadalardan Büyükada'yı seçmeye karar vermişti. Gül Saray Apartmanı'nda ahbap olduğu alt kat komşularımızBirkaç senedir yazlıkdaire kiraladıkları bir siteden bahsediyor, orayı öve öve bitiremiyordu. Böylece annem, Büyükada'daki Sefiroğlu Sitesi'nden bir daire kiraladı. Ben liseyi bitirene dek her yaz, anneannem, ben ve annem oraya gittik. Büyükada mecrası başlamadan birkaç ay önce dedem kalp hastalığı yüzünden hayatını kaybetmişti ve anneannem yazları bizimle geçirmeye başlamıştı.
Nilufer Akdemir tarafından eklenmiştir.