up
ara
‹ Şeytan Disko

Şeytan Disko Kitap İncelemeleri

nlgnycydncr

nlgnycydncr

@dunyasnilzehes

Seytan disko
Şeytan Disko kitabımı bitirdim.Ben kitap hakkında görüşlerimi yazmadan önce canim @yaprinka hakkinda hissettiklerimi yazmak istiyorum.
Yazarımızın henüz kitaplarını okumadan onu sevdiğimi bir kac yorumda belirtmiştim.Ilk sevgili @fatosunk1tapdunyas1 sayfasında görüp o sempatik fotograflarininda etkisi var tabi, begenimi kazanıp sonrasında @poyabir yazarlarından olduğunu görüp sıkı takibe almıştım.Bir gün kitaplarını okuyacagimi biliyordum, lakin bir gun kendisiyle tanışma fırsatımız olup kitaplarını bir imza gününde imzalatabilirmiyim bilemiyorum.Umut ediyorum?? Gelelim Şeytan Disko ya ??kitabımız @yitikulkeyayin larından.Gerilim_korku_gizem içerikli bir kitap.Korku filmlerine aşina olduğum ve izlerken korkmadigimdan belki bir çoğunuzun aksine gerilmeden okuduğumu söylemek istiyorum Gizem kısmına gelince ışte acaba Deniz nelerle karşılaşacak diye merak ediyorsunuz.Kitabın ilk sayfalarında şöyle bi gençlik yıllarına gittim,lise yılları canlandı gözlerimin önünde.Sonra Deniz in ruhsal durumu ve tek başına verdiği çıkış mücadelesi.Sonlara doğru öyle sinirlendim ki Deniz'e kafamda benim yapmak istediğim hiç biseyi yapmadi.Ve kitabi kitap yapan da bu sanirim dusundugumuz gibi olmamasi✌✌✌✌
ataç ikon Şeytan Disko
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Nilufer Akdemir

Nilufer Akdemir

@niluferakdemir

Rüyalarının ve ölü arkadaşının görüntüsünün gizemini çözmeye uğraşırken Deniz'in başına gelenleri büyük bir heyecanla okudum. Aslında herşey geçmişindeki sır da saklı. Çok güzel ve sürükleyici bir kitabtı, sonlarına doğru ana karakter Deniz'e sinir olsam da... Kitabın filmini çekerlerse hiç şaşırmam:)
http://kozmokitap.blogspot.com.tr/2015/05/seytan-disko-yaprak-oz.html
ataç ikon Şeytan Disko
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Şevval Ece Kısacık

Şevval Ece Kısacık

@svvlece051

Çok değerli öğretmenim olan Yaprak Öz'ün ikinci korku romanıdır. Paranormal ve doğaüstü şeylerden hoşlanan herkesin kitaptan keyif alacağının garantisini verebilirim. Öğretmenime başarılar ve herkese keyifli okumalar.
ataç ikon Şeytan Disko
kitaba 10 verdi
6 beğen · 0 yorum