up
ara

Kiralık Sevgili (For Hire, #2)

Kiralık Sevgili (For Hire, #2) Konusu ve Özeti

Kiralık Sevgili (For Hire, #2)
Kiralık Sevgili (For Hire, #2) kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Pınar Polat
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786059961684
Sayfa: 304 sayfa Basım Tarihi: 2015
Sarabeth, severek çalıştığı tatil köyü yasadışı işler yapabilmek için kurulmuş paravan bir şirket çıkınca, işten ayrılır. Bir süre sonra şirketin çevirdiği gizli işler de ortaya çıkar ve her şey altüst olur. Yine de olayların daha da kötüleşmesi uzun sürmez. Geçmişte o tatil köyünde çalışan insanların teker teker kaza süsü verilmiş cinayetlerle ortadan kaldırılmaya başlanması, Sarabeth'i endişelendirir. En az onun kadar endişeli olan yakın arkadaşı Lindy, Sarabeth'i koruması için bir koruma kiralar. Ancak bu kiralık korumanın, kiralık bir sevgiliye dönüşmesi an meselesidir.
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

romantik komedi sandım ama polisiye çıktı
Keşke kitabın içeriği de kapağı kadar güzel olsaydı. Yazarın daha önceki Kiralık Nişanlı ve Sürpriz Balayı kitaplarını gayet severek okumuş çok beğenmiştim. Ancak bu kitap beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. Kiralık Sevgili adı ile ilgili espri bile geçmiyor konuda , aksine cinayetler, mafya, kovalamaca korumasına aşık olan kurban bir psikolog ve gereksiz detaylarda yetişkin içerikli bölümlerden oluşu romantik komedi beklentimi yerle bir etti ne yazık ki.
0 yorum

Kiralık Sevgili (For Hire, #2) - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle