up
ara

Tatlı Tehlike (The Sweet Trilogy, #2) Kitap İncelemeleri

OnurSakarya

OnurSakarya

@onursakara

Son kitaba hazırlıktı **
İlk kitaba kıyasla daha az olay vardı ilkine göre durgun bile sayılırdı.
Olaylar,önemli olaylar son sayfalara saklanmış. Son 50 sayfa inanılmazdı. Bunun dışında bazı şeyler tekrarladı sanki ama yinede gayet keyifliydi. Ben ilk kitaba bayılmıştım. İkincide onun kadar iyi olmasa da iyiydi.

**Spoiler**
**Spoiler**

Anna Kehanetteki kız olduğunu öğrenir dünyadaki bütün düklerin sonunu getirecek olan nef ! Bunun için savaşacak bir takım kurması gerekmektedir.

Bu kitap tam anlamıyla düklere karşı savaşacak nefilleri bulmak ile geçti. Arada olan önemli olaylarda vardı tabi ki. Kaidan'ın bir kaç problemi ve Anna'nın bir kaç hatası yüzünden bir süre araları kötüydü. Bundan dolayı kitapta çok da göremedik Kaidan'ı. Gördüğümüzde de çok garip davranışları vardı. Kop da uzun bir süre Anna ile takıldı.*(Sonun da nedenini anlatıyorlar)* Bu benim biraz sinirimi bozdu çünkü zaten Anna'nın yolu belli neden kızın kafasını karıştırıyorsun. Kop hakkında çok önemli bir kaç noktayı da bu kitapta gördük. Blake gibi bir karakterin hayatına yakından baktık ama bunlar olurken benim çok sevdiğim yan karakterlerden Jay'i biraz atlamış yazar. Onun da hayatı bu sıralar rayına oturamamış.Ayrılıklar Marna olan ilişkisi onu zor duruma sokmuş.

İlk olarak Suriye'ye Zaina'yı müttefiklere katmak için gittiler Kop'la keşke Kai ile gidebilselerdi. Daha güzel olurdu. Sonra Londra ikizlere anlatmaya gittiler. Bunlar dışında ikizlerde kitapta çokça vardı. Hele bir sahnede Anna onlara içini dökerken ben utandım onun adına. Son olarak bir müttefik daha vardı ama onu söylemek istemiyorum Çok iyi bir karakter.? Olduğunu bilseniz yeterli.


Son sayfada yaşananlar anlatılamaz okunur sadece.

****Keyifli okumalar.****
0 yorum