up
ara

En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri Serisi 5)

En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri Serisi 5) Konusu ve Özeti

En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri Serisi 5)
Kördüğüm kitabının da yazarı Gena Showalter tarafından kaleme alınan En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri Serisi 5) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435488 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri Serisi 5) isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri Serisi 5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Sevinç Seyla Tezcan
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053435488
Sayfa: 448 sayfa Basım Tarihi: 2015
Ölümlülere Ait Zevkleri Tadabilmek İçin Cennetten Vazgeçen Bir Melek Ve Arzularını Onunla Keşfeden Ölümsüz Bir Savaşçı…

Haftalarca etrafında görünmez bir dişinin varlığını hisseden ölümsüz savaşçı Aeron, bu yaratığın, kendisini öldürmekle görevlendirilmiş melek-iblis celladı Olivia olduğunu keşfeder. Genç kadın, görevini yerine getiremediği için cennetten kovulmuş ve ölümsüzlüğünü kaybetmiştir. Aeron, Olivia'nın hikâyesine inanıp ona kalbini kaptırdığı takdirde herkesi tehlikeye atacağını bilse de, bu olağanüstü mavi gözlü ölümlü, onun en karanlık arzusunu çoktan ortaya çıkarmıştır. Aeron, sorumlulukları ve onu içten içe tüketen arzusu arasında kalır ancak yenmesi gereken bir düşmanı vardır ve sadık iblisi, Olivia'yı savaşçının hayatından uzaklaştırmakta kararlıdır. Üstelik genç kadının yerine getiremediği görevi tamamlamak için gönderilmiş başka bir cellat da peşindedir… Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamayacak kadar baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar… Karanlığın Efendileri.
zhltumper

zhltumper

@zhltumper

Aeron_Gazap
Gazap'ın ölümsüz savaşçısı Aeron ve melek-iblis celladı Olivia 'nın hikayesi.Bu savaşçının hikayesini çok merak ediyordum ve bu kitapta meleğimiz sayesinde bir çok sorunun cevabını alıyorsunuz .Halen başlamadıysanız hemen başlayın derim ,bu seri bir harika ama şimdi diğer kitapların çıkmasını beklemek ise bir sıkıntı :)
0 beğen · 0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Bayılıyorum bu seriye... Yetişkin fantastik serileri o kadar az ki, bu kadar iyi bir yazar ve seri bulmuşken devamı biraz daha çabuk gelmeli bence... Paris ve Torin'in hikayesini çokk merak ediyorum ama bu gidişle daha çok bekleriz...
0 beğen · 0 yorum
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

Bu seriyi çok seviyorum.
0 beğen · 0 yorum

En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri Serisi 5) - S41

Seninim.Bunu söylememeliydi.Olivia beyninin içinde diğerlerinden daha yüksek sesle çınlayan düşünceyle donakalmıştı:Her şeyi mahvetmişti.
zhltumper tarafından eklenmiştir.
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

Kıymetli bir şeyi yitirdiginiz zaman, anısı bir daha asla sahip olamayacaginiz şeylerin acı verici anımsatıcısı oluyordu.
ataç ikon En Karanlık Arzu (Karanlığın Efendileri ...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum