up
ara

Bırakma Ellerimi

Bırakma Ellerimi Konusu ve Özeti

Bırakma Ellerimi
Sevgimin Esareti kitabının da yazarı Ayşegül Çiçekoğlu tarafından kaleme alınan Bırakma Ellerimi kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Olimpos Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786056540776 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bırakma Ellerimi isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Bırakma Ellerimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Olimpos Yayınları
ISBN: 9786056540776
Sayfa: 440 sayfa Basım Tarihi: 2015
Birlikte büyüdüğü, ilk aşkı ile evlenerek mutlu sonu yakaladığına inanan genç bir kızdı Elif... Peşinden hiç ayrılmadığı, 'bir gün mutlaka seninle evleneceğim' dediği, biricik aşkı ile evlenerek mutlu olacağına inanan genç bir erkekti Toprak...Sadece romanlardaki evliliklerin mutlu sonu oluyordu. Oysa daha evliliklerinin üzerinden iki yıl geçmeden Toprak gitmek istiyordu. Elif'i arkasında bıraktığında gerçekten mutlu olabilecek miydi? Bunu bilmiyordu, ama bildiği tek şey artık Elif ile de mutlu değildi. Elif, Toprak'ın gitmesiyle birlikte ailesini, işini, arkadaşlarını bırakarak hiç bilmediği başka bir şehirde ilk aşkını unutmaya çalışacaktı. Bu sefer bırakılan elleri bir başkası tarafından tutulduğunda gerçek aşkı bulacak mıydı? Yoksa ilki gibi o da bir yanılsama mıydı? Hayatına giren ikinci Toprak, birincinin acılarını silebilecek miydi?
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Elif'in Toprak'larla imtihanı :)
İlk defa okuduğum bir yazar olduğundan doğrusu biraz tereddüt ederek almıştım kitabı. Ancak okumaya başlayınca hiç de hayal kırıklığına uğratmadığı gibi aksine romanı severek okumam beni mutlu etti. Hayalleri, yuvası bir anda yıkılmış Elif'in Toprak' larla olan hayatı ..Evet ilk aşkı Toprak ve Patron Toprak... Daha fazla yazmıyorum spoi olacak çünkü... Velhasıl yazarın dilini de anlatımını da sevdim yani. Hikaye üç kişinin ağzından anlatılası romana ayrı bir hava katmış.. Kitap kapaklarına ayrı bir önem veren benim için de bu kitabın kapağı çok hoş olmuş..Duyguları, düşünceleri ve merak edilenleri karşıladığını ve doyurucu olduğunu düşünüyorum.. Sanırım, yazarın diğer kitaplarını da online alışveriş sepetime eklediğimi tahmin edersiniz..
ataç ikon Bırakma Ellerimi
kitaba 8 verdi
0 beğen · 0 yorum

Bırakma Ellerimi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle