up
ara

Kiraz Hanım'ın Mutfağı

Kiraz Hanım'ın Mutfağı Konusu ve Özeti

Kiraz Hanım'ın Mutfağı
Üç Kadın kitabının da yazarı Sylvia Plath tarafından kaleme alınan Kiraz Hanım'ın Mutfağı kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi yayınevinden 2015 yılında 9786059908610 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kiraz Hanım'ın Mutfağı isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kiraz Hanım'ın Mutfağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Kırmızı Kedi
ISBN: 9786059908610
Sayfa: 88 sayfa Basım Tarihi: 2015
"Kiraz Bey'in gömlekleri Çamaşır Makinesi'nden çıkıp uçarak Fırın'ın içine girdiler. Pişmemiş pelteye benzeyen erikli pastalar Fırın'dan sıvışıp Buzdolabı'na gittiler. Kahve Makinesi soğuk dondurmayı yuttu. Sonunda her şey yerine yerleşti. Kiraz Hanım geri dönünce nasıl da şaşıracaktı!"Bu cıvıl cıvıl, neşeli, ilginç öyküleri ünlü Amerikalı yazar Sylvia Plath, kendi çocukları için yazmıştı. Bu kitapta yer alan Yatak Kitabı, Hiç Önemi Yok Elbisesi ve Kiraz Hanım'ın Mutfağı, değişik konularıyla birbirinden sevimli ve eğlenceli üç öykü.
miray ertem

miray ertem

@mirayertem

Sylvia Plath dan çocuklara özel eğlenceli öyküler çıkabildiğini görmek güzel.Melankolik bir yazardan oldukça eğlenceli hikayeler var.
0 beğen · 0 yorum

Kiraz Hanım'ın Mutfağı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
78
KİTAP
İntihar Eden Yazarların Kitapları
Hayatına kendi isteğiyle son veren ünlü yazarların kitaplarını bu listede paylaşıyoruz. Lütfen sadece intihar eden yazarların...