up
ara

Nefret Tohumu

Nefret Tohumu Konusu ve Özeti

Nefret Tohumu
Nefret Tohumu kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Demet Altınyeleklioğlu
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9789758733941
Sayfa: 656 sayfa Basım Tarihi: 2005
Gotik gerilim romanlarının prensi Greg Iles'dan ağır ateşte kaynamış, soluk kesecek bir roman! Cinayet, cinsel istismar, kusursuz bir arka plan ve ürkütücü ayrıntılar içiçe geçecek ve hepimiz için uzun bir gece olacak!
Mississippi, Natchez'deyiz...
Lise son sınıfların parlayan yıldızı, Harvard bursu kazanan, güzeller güzeli Kate Townsend nehirde boğulmuştu. Ölümü Natchez halkının önde gelenlerinden biriyle bağlantılıydı: Herkesin sevdiği, saygı duyduğu Dr. Drew Elliott. Bu olaydan en çok etkilenenlerden biri de Drew'un en yakın dostu, kararlı ve çalışkan Penn Cage'di. Drew Elliott da aslen avukat olan arkadaşından yardım istedi.
Penn, soruşturmasını devam ettirirken Drew hakkında, Kate hakkında, kasaba hakkında ve kendisi hakkında öyle gerçekleri keşfedecekti ki toplumsal değerlere olan yaklaşımı da değişmek durumunda kalacaktı.
"Greg Iles dendi mi orada şöyle bir durur, dikkat kesilirim. Nitekim Nefret Tohumu'nun karşısında da hayranlıkla eğiliyorum. Heyecandan birkaç gece doğru dürüst uyuyamadığımı da itiraf ediyorum."
- Stephen King-
"Greg Iles adı kaliteli gerilim, psikolojik dram ve yüksek doz macera anlamına geliyor. Nefret Tohumu müthiş bir roman, Iles ise taktir ettiğim, müthiş bir yazar."
- John Grisham-
Can Demir

Can Demir

@candemir

MÜKEMMEL
Bob Dylan'ın Nobel edebiyat ödülü aldığı bir dünyada, Josh Malerman gibi bir ergen seviyesi yazarının ilk ve tek kitabının tüm dünyada onlarca baskı yaptığı böylesi berbat bir çağda, Greg Ilies gibi (kurgu açısından mükemmel, karakter ve arka fon yaratımında kusursuz, kısacık bir paragrafta karakterin kültürel, sosyolojik ve psikolojik derinliğini çok başarılı verebilen) bir yazarın bu kadar az okunmasına hiç şaşmadım. Bu yazarın diğer kitaplarının dilimize çevrilmemesi, yayın evlerinin utancı, polisiye-gerilim severlerin ise büyük bir kaybıdır.
ataç ikon Nefret Tohumu
kitaba 10 verdi
0 yorum

Nefret Tohumu - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle