up
ara

Aşkın Naz'lı Hali

Aşkın Naz'lı Hali Konusu ve Özeti

Aşkın Naz'lı Hali
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Kübra Türker tarafından kaleme alınan Aşkın Naz'lı Hali kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dokuz Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054737406 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Naz'lı Hali isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Aşkın Naz'lı Hali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Dokuz Yayınları
ISBN: 9786054737406
Sayfa: 640 sayfa Basım Tarihi: 2015
Hayatından geçen her bir gün, dolu dolu tabirinin karşılığıydı Naz için. Sonu gelmeyen seyahatler, bitmek tükenmek bilmeyen partiler, sıfırlarını dahi saymaya uğraşmadığı bir banka hesabı, anne babası, dedesi ve hatta daha birçok insanın ilgisi… Şimdiyse bunların hepsi yerini mütevazı bir memur hayatına bırakmıştı. Hem de oldukça mütevazı! Artık parasının hesabını kuruşu kuruşuna yapmalı ve hayatını diploması için uğruna yıllarca dirsek çürüttüğü mesleği, öğretmenliği, yaparak kazanmalıydı. Yapabilir miydi peki? Allah biliyor ya herkes onun bu şekilde yaşayamayacağını biliyordu. Disiplin, azim ve çeviklik… Belki biraz ukalalık, biraz da hazır cevaplık. Hepsini bünyesinde barındıran bu yakışıklı adamın bir yüzbaşı olduğuna inanmak, oldukça zordu. Yeni görev yerine başarıyla adapte olmuşsa da yeni hayatında hesaba katmadığı bir şeyler vardı. Zaten kim bunu hesaba katıyordu ki? O ne mi? Aslında hepimiz biliyoruz. Hatta birçoğunuz şu an iki dudağınız arasında, bu oyunbozan kelimeyi mırıldanıyorsunuz. 'Aşk' Pek çok şey bildiğini iddia etse de bu konuda ne bir tecrübeye ne de ön bilgiye sahipti Yağız. Ama azimliydi. Takdir etmek ve hakkını vermek gerekir. Aşkı öğreniyordu. Hem de aşkın 'Naz'lı hâlini…
Elif Ince

Elif Ince

@elifince

3,5
sonunda bitti..
kitabin son 200 sayfasinda zorla uzatilmaya calisilan bir diziyi izliyo gibi hissettim..

ask kitaplarini sevenler icin güzel bir kitap ama ben kitabin baslangicindan dolayi farkli beklentiler icine girmistim..
özellikle Naz para sıkıntısı durumunda neler yapacak, ay sonunu getirebilmek icin nasil önlemler alacak gibi gercekci konular bekliyodum..
meslegini baslarda hic ciddiye almayan biri olarak ögretmenligi nasil benimsemeye basladigini okuyacagimi zannettim..
karsta gecirdigi süre zarfinda degisen karakterinin ailesine ve cevresindekilere nasil yansidigini, kisacasi simarik bir kizin hayatin zorluklarini gorup nasil olgunlastigini okumak isterdim..
ama malesef yogunluk ask temasi üzerine olmus ve geri kalan (benim okumayi umdugum seyler) ufak ayrintilar olarak arada bir belirtilmisti..

romantizim sevenler icin (uzatilmasi disinda) hos bir kitap olabilir..
ataç ikon Aşkın Naz'lı Hali
kitaba 6 verdi
9 beğen · 0 yorum
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Şirin ve güzel kapaklı kalın bir kitap.
Şansa diye kampanya yapan bir kitap sitesinden aldığım kitap , günümüz güncel roman türlerinden romantik komedi tarzı yazılmış, eğlenceli hoş vakit geçirten bir kitap. Yazarın yayınlanan ilk kitabı sanırım. Kitabın konusu gayet güzel seçilmiş ve kurgulanmış ancak bazı yerlerinde hızlı geçişler ve diyalogsuz uzun bölümler okuyucunun modunun düşmesine neden olabiliyor. Ama ilk kitap olmasına rağmen amacına uygun aşkı, özlemi, kimi yerde gülümseterek kimi yerde hüzünlendirerek anlatan bir roman... Gülbahar Teyze ve Sema karakterlerine bayıldım.. En çok onlara güldüm.. Yazara başarılar..
ataç ikon Aşkın Naz'lı Hali
kitaba 7 verdi
1 beğen · 0 yorum
Kitap tutkunu

Kitap tutkunu

@kitaptutkunlari

sevimli bir kitap ama cidden cok uzatılmıs
ataç ikon Aşkın Naz'lı Hali
kitaba 7 verdi
1 beğen · 0 yorum

Aşkın Naz'lı Hali - S41

Çaycı, elinden tepsisi alınırken öylece bakakalmış, Yağız ise Cem'in usta bir çaycı misali tepsiyi sallayarak gidişini izlerken ufak bir kahkaha atmıştı. Bir yandan da keyifle çayını yudumluyordu. Şu an gördüğü manzara her zaman karşılaşabileceği bir manzara olmadığından bu görüntüyü zihnine iyice kazımak için dikkatle izliyordu. Kızların kaçamak bakışlar attığı genç bir adam,
üzerindeki son moda spor kıyafetleriyle tezat oluşturan çay tepsisiyle
kırk yıllık çaycı gibi servis yapıyordu.
Hickirik tarafından eklenmiştir.
6.67/10
3 oy
Sence kaç puan almalı?
0