up
ara

Geriye Ne Kaldıysa

Geriye Ne Kaldıysa Konusu ve Özeti

Geriye Ne Kaldıysa
Egospu kitabının da yazarı Mert Durmazer tarafından kaleme alınan Geriye Ne Kaldıysa kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Trend Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789944342421 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geriye Ne Kaldıysa isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Geriye Ne Kaldıysa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Trend Yayınevi
ISBN: 9789944342421
Sayfa: 200 sayfa Basım Tarihi: 2015
Bir sahil yerinde kayalıklara oturmuştum. Bir adam akordeon çalıyordu yanımda. Vapurları kovalayan martıları izliyordum. Kaya balıklarını ve simitçi çocukları. Sahibinin elinden kaçmış asi bir uçurtmayı. Gündüzle gecenin kavuşmasını izledim orada. İlk aşkıyla karşılaşan sevgilileri. İlk acıları gördüm gördüm orada, ilk mutlulukları, bir çocuğun attığı ilk adımları. Bir sahil yerinde kayalıklara oturmuştum. Bir adam akordeon çalıyordu yanımda ve ben kendimle yüzleşmiştim.

Kabullenmiştim, hayatım boyunca uslu çocuklardan olamadığımı. Taşkınlıklarım vardı, biraz arsızdım, ha bir de kanım tutarsızlıkla kaynıyordu. Kim bilir belki de saf bir dilekle unutulmuş bir masumiyeti çıktığım günahlı yolların ardında bulacağımı sanıyordum. Çıldırtan bir sarhoşluktu ihtiyacım, kollarına sarılıp gecenin, deliksiz bir uykusuzluk. Heyecan, öfke ve affediş. Kabullenmiştim, uslanmalıydım… Ama uslanmadan önce iyice bir delirmek gerekmez miydi?
özlem şahin

özlem şahin

@ozlemsahin

Bazı bölümler hoşuma gitsede genel olarak kitabı beğenmedim. Bence bir kitapta küfüre yer verilmemeli diye düşünüyorum.
ataç ikon Geriye Ne Kaldıysa
kitaba 4 verdi
1 beğen · 0 yorum

Geriye Ne Kaldıysa - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
zelda kuşun kanadında

zelda kuşun kanadında

@zeldakusunkanadinda

"yaşayan bir ölüyü ancak bir gülüşle diriltebilirsin."
ataç ikon Geriye Ne Kaldıysa
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
3/10
2 oy
Sence kaç puan almalı?
0