up
ara

Yeni İş Yeni Aşk

Yeni İş Yeni Aşk Konusu ve Özeti

Yeni İş Yeni Aşk
Yeni İş Yeni Aşk kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Çevirmen: Deniz Çakmak
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786055092160
Sayfa: 325 sayfa Basım Tarihi: 2012
Parlak bir fikir, her zaman parlak bir fikirdir.

Andrea Wolkowicz, bakıma muhtaç kız kardeşinin sorumluluğunu üstlenmek üzere doğup büyüdüğü küçük kasabaya geri döner. Başlarda her şeyin kolay olacağını düşünmüştür ama kısa sürede işlerin aslında umduğu gibi gitmeyeceğini anlar. Büyük şehrin bol şirketli caddelerinden uzaktadır artık. Çalışacak yer konusunda çok fazla seçeneği yoktur. Birkaç başarısız denemeden sonra iş aramak yerine kendi işini kurmaya karar verir. İşte Andrea'nın parlak fikri tam burada kendini gösterir.

Çok eski bir işi, yepyeni bir sunumla yapacaktır. Yapacaktır da, yaşadığı kasaba buna hazır mıdır?

"Pamela Morsi okumak için gerçekten iyi bir nedenim var. Onun romanları hepimizin evinde yaşanabilecek hikâyelerle, ince esprilerle ve duygulu sahnelerle dolu. İyi hissetmek için okunabilecek romanların yazarı."
-Susan Wiggs, New York Times Bestseller Yazarı-

"Bu hikâye içimi ısıttı ve bol bol gülümsedim."
-Rachel Gibson, New York Times Bestseller Yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)
NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

yeni iş yeni aşk
Kitabın kapağından da anlaşılacağı üzere romantik komedi tarzı bir roman . Ancak kapağın okuyucuyu çekmesi , kitabın içeriğinin de aynı çekimi yaratacağı anlamına gelmiyor maalesef. Tıpkı bu kitapta olduğu gibi. Yani sıradan rutin bir konu. Yeni iş kuran kadın karakter komşu iş yerinin sahibi ile yaşadığı aşkı anlatıyor. Çok da okunası olmasa da yine de boş vakitleri değerlendirebilecek bir roman.
ataç ikon Yeni İş Yeni Aşk
kitaba 4 verdi
0 yorum

Yeni İş Yeni Aşk - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle